Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior24

    aktív tag

    Ez a szülinapi hívj meg valakit és kap az illető egy 5$-os kupont és te is kapsz 5$ Allis kupont + 100 coint, ez van akinek működött? Csak mert gondoltam megszerzem magamnak, meghívtam öcsémet, be is regelt és letöltötte a telefonjára az applikációt, ez a feltétele az egésznek, meg annyi hogy az illetőnek nem szabad hogy előtte már legyen fiókja, illetve a telefonjára soha nem volt még letöltve az allis applikáció ez is fontos feltétel. Nos neki ez is teljesült mert soha se vásárolt még alliról, fiókja se volt, az app se volt neki letöltve, mindent szépen végigcsinált, erre miután létrehozta a letöltött appban az allis fiókját kiírta az app, hogy a meghívó nem érvényes mert már felhasználták. :((
    Olvastam korábban, hogy valaki más is próbálkozott vele, de neki se adta meg a kupont, így eddig elég nagy átverésnek tűnik az egész, mert mindent szabályosan csináltunk és minden feltétel teljesült, vagy csak szimplán szarul van megcsinálva és senkinek sem működik. Sajna több okostelefon nincs a családban, így más fiókkal és telefonnal nem tudtam megpróbálni.

    [ Szerkesztve ]

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Új hozzászólás Aktív témák