Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moncsa111

    csendes újonc

    Sziasztok!

    Lehet emlékeztek, múltkor kérdeztem a repülőgépes baleset TN bejegyzéssel kapcsolatban és most nem teljesen tudom mit kéne csinálnom. Akkor mondtátok ne foglalkozzak vele, mert ezek nem valósak, ami tényleg valószínű, mert azóta már kaptam olyan csomit, ami ilyen bejegyzést kapott. Ma beléptem a fiókomba, hogy megnézzem hol tart a többi csomagom és visszajelzéseket írjak ahhoz amik megjöttek, erre azt látom, hogy három ilyen rendelésem mellet is a 'closed' - 'ordered completed' felirat virít és várja hogy visszajelzést írjak. Mindegyik másik eladótól van és lett volna még vissza több mint egy hónap a számlálóból. Elvileg január 29-én lett lezárva a rendelés, de én aznap nem is voltam gépközelben, így kizárt az egyszeri félrenyomás veszélye is, nemhogy háromszor. (Az ünnep előtt direkt megnéztem nehogy kifussak a védelmi időkből, ahol kellet kértem hosszabbítást, bár ezeknél pont nem kellet.)
    Most nem látok semmilyen lehetőséget csak visszajelzés írását. Ezt most az eladó zárta le, esetleg a bejegyzés miatt? Ha igen, ilyenkor automatikusan visszakapom a pénzem vagy van valami varázsgomb amivel tudok disputot elővarázsolni? :DD Ahogy nézem amit én igazoltam vissza ott 'finished' felirat látható nem 'closed'. Előre is köszönöm ha valaki végigolvasta és egy kicsit segít mit kell ilyenkor tenni. :))

Új hozzászólás Aktív témák