Hirdetés

Az MWC-re megérkezhet a Galaxy S8

A gyártó erőforrásait most bizonyára megterheli a Note7-tel kapcsolatos problémák megoldás, de állítólag a Galaxy csúcsmodell startja nem csúszik.

Hirdetés

Úgy tűnik, hogy nem ért még véget a Samsung Galaxy Note7 vesszőfutása, a biztonsági problémák azonban nem szűntek meg teljesen, és több amerikai szolgáltató felfüggesztette a csúcsphablet forgalmazását. Ennek ellenére azonban valószínűleg nem csúszik meg a Galaxy S8 debütálása, ami a kávamentes kijelzőjével valódi különlegesség lehet, és a 2017-es, barcelonai Mobile World Congress keretin belül már be is mutatják. Erről egy kiszivárgott, február 27-ére szóló Galaxy Unpacked sajtómeghívó árulkodik.

Egy korábbi, felhasználói koncepciókép
Egy korábbi, felhasználói koncepciókép a Galaxy S8-ról (forrás: PhoneArena) [+]

Várhatunk 10 nanométeres gyártástechnológiával készülő Exynos 8895 lapkát a vadonatúj ARM Mali-G71 IGP-vel, dupla hátlapi kamerával és 5,1 hüvelykes VR-képes, 4K felbontású kijelzővel.

Hirdetés

Google Pixel 9a - A Google AI-ban rejlő erő

PR Most ajándék Pixel Buds A fülhallgatóval

Advertisement

Azóta történt

Előzmények