Hirdetés

Aktív témák

  • Klemens

    őstag

    válasz spammer #20257 üzenetére

    Nem csak a rendelt kajával kell összehasonlítani, természetes, hogy az baromi drága.
    Eléggé sok ilyet lehet olvasni, de most hirtelen megkomolyodott aránylag mindenki, ez a hozzáállás mindjárt más.
    Eddig szinte bármit kérdeztem csak az oltás ment és stb...
    Konkrétan inkább privátot írtam annak akit itt ismerek, minthogy a topicban feltegyem a kérdés.

    Ijk: Szvsz az ilyen kaja annak kell aki kimondottan testépítő akinek az számít, hogy itt-ott így meg amúgy csúcsosodjon meg ilynek, hogy tetszen a zsűri bácsinak.
    Lehet izmos valaki annak ellenére, hogy nem ennyit költ kajára.
    Ha megnézel sok börtönt, vannak ott elég nagy darab állatok is, pedig ott sem naponta 6-7x esznek csirkemellett meg ilyeneket mégis izmosak.
    Meg kell tanulnom főzni elég rendesen, mert átállok a teljesen önellátó rendszerre. Időm lesz rá és jól is fog jönni.

    Boxer001: Ebben semmi rossz nincs, csak sokszor amikor valaki komolyan kérdez valamit, abból is baromság lesz, mert úgy állnak hozzá az emberek.
    Nekem is sok ismerősöm van azon, hogy elmenjen külföldre. Igazából én is megtenném, ha lenne rá lehetőségem, de én is maradok az a "csóró magyar", mint a több millió másik.

    "A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

Aktív témák