Hirdetés

Aktív témák

  • Nikitaa7

    tag

    Hello újra!

    Nem állok negatívan a Bnet-hez, meg érdekelne is, sőt szeretnék befektetni náluk,mert jók a konstrukciók sztem. Párom most kezdte el csinálni.
    Amit látok eddig, így az elején (mert arról nem nagyon beszélnek, csak az 5-6-7-es szintű nagy pénzekről):

    1. be fog igazoldóni itt is az MLM hátulütője, vagyis egyre többen ismerik, és ezért vagy már van befektetésük, vagy köszönik,de nem kérnek belőle.

    2. valaki azt írta, hogy vége a toborozzunk rengeteg tagok "akciónak". Nos ez mind szép és jó, hogy az elején meg akarták találni a jókat, de mi lesz azzal, aki most lép be? hm? mert amikor eljut vki oda, hogy megvan az 50 ügyfél, utána már hopp...miből is lehet pénzem? jah, ha folyamatosan gyűjtöm magam alá az embereket. De...

    3. ha csak felsőfokú végzettséggel lehet elkezdeni, akkor megkérdezném, hogy mégis melyik nyelveket beszélő, pénzügyi/közgazdász diplomával rendelkező fiatal akarna olyan helyen dolgozni, ahol nem kell nyelvet sem használni (ergo gyengülni fog a tudása), és egy bemagolt szöveget kell több száz embernek elmondania?!?

    4. elvileg arról szólna a dolog, hogy a Bnet milyen jó, egyedi, SZEMÉLYRE szabott lehetőségeket tud kínálni. Nos, első szinten az ember elkezdi megkeresni az ismijeit, majd kiderül, ha sikerül "eladnia" a terméket 4-5-6 embernek, hogy mindenkinek ugyanazt adta el, pedig arról volt szó, hogy személyre szabott ajánlatot kapnak... ez, egy becsületes és önérzetes kezdő Bnet-est is hazavág lelkileg, hogy ezért tanultam annyit, hogy átvágjam az embereket, ráadásul ugyanazt a bemagolt szöveget eldarálva kb 100 embernek?

    Én nem értek a pénzügyekhez, ezért nem is mennék el ilyesmit csinálnli. Mondjuk bemagolt szöveget csak magolni kell...szal nem mind1?

    ja és ne mondjátok, hogy nem kell vmi pénzhez kapcsolódó diplomásnak lennie, mert pl ha egy fiatal orvos azt mondja, hogy na jó, nem keresek sokat, hozzám ne jöjjön, hogy majd ő jó befektetést kínál nekem, mert HITELTELEN LESZ!

Aktív témák