Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Nikitaa7

    tag

    Sziasztok!

    Több fórumot is olvasgattam már a Brokernettel kapcsolatban, de a sok pozitív és negatív hsz mellett azt szűrtem le, hogy többnyire csak így vagy csak úgy vélekednek az emberek. Nem láttam még olyat, (vagy talán csak elkerülte a figyelmemet), hogy pl jó a Brokernet, de azért ez meg ez kivetnivaló benne. Vagy rossz a Bnet, de azért ez meg ez jó benne. Mert így nem lehet véleményre jutni.
    Azért, mert az ember dolgozik vhol, vagy hisz vmiben, attól még igenis meg kell hogy lássa azokat a dolgokat is, amik nem olyan jók, amiken javítani/változtatni kellene.

    És pont ezek fényében sem annak nem tudok hinni, aki csak ócsárolja, sem annak, aki az egekbe isteníti és persze minden leszólásra megvan a tökéletes válasza.

    Nincs olyan, hogy tökéletesen jó vagy rossz!
    És ha csinálsz valamit, akkor azt csak szívvel-lélekkel lehet őszíntén...és nem elvakulva ill. "leszarom, ez is csak egy munka" módon!

    Ha idáig eljutottál, akkor köszi a figyelmet!:)

    Üdv
    Nikita

  • Nikitaa7

    tag

    Hello újra!

    Nem állok negatívan a Bnet-hez, meg érdekelne is, sőt szeretnék befektetni náluk,mert jók a konstrukciók sztem. Párom most kezdte el csinálni.
    Amit látok eddig, így az elején (mert arról nem nagyon beszélnek, csak az 5-6-7-es szintű nagy pénzekről):

    1. be fog igazoldóni itt is az MLM hátulütője, vagyis egyre többen ismerik, és ezért vagy már van befektetésük, vagy köszönik,de nem kérnek belőle.

    2. valaki azt írta, hogy vége a toborozzunk rengeteg tagok "akciónak". Nos ez mind szép és jó, hogy az elején meg akarták találni a jókat, de mi lesz azzal, aki most lép be? hm? mert amikor eljut vki oda, hogy megvan az 50 ügyfél, utána már hopp...miből is lehet pénzem? jah, ha folyamatosan gyűjtöm magam alá az embereket. De...

    3. ha csak felsőfokú végzettséggel lehet elkezdeni, akkor megkérdezném, hogy mégis melyik nyelveket beszélő, pénzügyi/közgazdász diplomával rendelkező fiatal akarna olyan helyen dolgozni, ahol nem kell nyelvet sem használni (ergo gyengülni fog a tudása), és egy bemagolt szöveget kell több száz embernek elmondania?!?

    4. elvileg arról szólna a dolog, hogy a Bnet milyen jó, egyedi, SZEMÉLYRE szabott lehetőségeket tud kínálni. Nos, első szinten az ember elkezdi megkeresni az ismijeit, majd kiderül, ha sikerül "eladnia" a terméket 4-5-6 embernek, hogy mindenkinek ugyanazt adta el, pedig arról volt szó, hogy személyre szabott ajánlatot kapnak... ez, egy becsületes és önérzetes kezdő Bnet-est is hazavág lelkileg, hogy ezért tanultam annyit, hogy átvágjam az embereket, ráadásul ugyanazt a bemagolt szöveget eldarálva kb 100 embernek?

    Én nem értek a pénzügyekhez, ezért nem is mennék el ilyesmit csinálnli. Mondjuk bemagolt szöveget csak magolni kell...szal nem mind1?

    ja és ne mondjátok, hogy nem kell vmi pénzhez kapcsolódó diplomásnak lennie, mert pl ha egy fiatal orvos azt mondja, hogy na jó, nem keresek sokat, hozzám ne jöjjön, hogy majd ő jó befektetést kínál nekem, mert HITELTELEN LESZ!

  • Nikitaa7

    tag

    válasz baba22 #821 üzenetére

    Szia baba22. Egyetem mellett akkor csináld, ha rengeteg időd, és hozzáteszem ingyenes telefonálási lehetőséged van. ugyanis utazgatnod mindenképpen kell, és Magadat kell majd mások idejéhez alakítani. Volt, aki napi 1 emberrel ült le és mondta el neki ugyanazt, és mégis csak a 35.-ből lett szerződés! szóval ide ami kell:
    30.000
    aztán benzinpénz
    telefonköltség (legelőször telefonon kell meggyőzni az embereket, hogy miért üljenek le Veled tárgyalni)
    aztán utazás az emberekhez
    és idő - nem kevés.

    ja és ugye ki kell váltanod az önálló vállalkozóit, számlaképesnek kell lenned, ami megintcsak nem kis pénzbe kerül, bár nem tudom, hogy működik ez egy diák esetében.

    ez tuti, ez az induló alap. nyílván ezt mondják...minden MLM-es helyen ezt a napi 2-3 órát adják elő (nekem is egy Aloe Vera-s cégnél...eh) de ez napi 2-3 óra annak, aki már jól keres, megvan az ügyfélköre és van alatta annyi ember, hogy neki semmi mást nem kell csinálnia.

    [ Szerkesztve ]

  • Nikitaa7

    tag

    Hali!

    Az én hozzászólásaim nem pletyka alapján íródtak, hanem párom kezdett bele, és az ő tapasztalatait, észrevételeit írtuk le ketten. Őt már több, mint 2 éve fűzte egy 6-os szintű emberke (mivel van befektetése a Bnet-nél), és az a baj, h az elején a sok pénzzel meg a jó kocsival,gyors meggazdagodással hülyítette, azután, amikor túl volt az 1 nap bázis képzésen, még mindig nem tudott szinte semmit a Bnetről, majd volt 2 nap másik képzés Székesfehérváron, és ez után a 3 nap elteltével leültek és 2 óra beszélgetés alatt derült csak ki, hogy hoppá, hát azért itt vannak cikis dolgok - minek ide felsőfokú végzettség?, a 2 beszélt idegen nyelvből 1et sem kell majd használni, tehát elkophat!!!, egy előre megírt szöveget szinte bárki be tud magolni, és ha most már ilyen végzettséghez kötik, ki az isten fog annyi embert maga alá vonzani, hogy abból meg is éljen?

    Hozzáteszem, hogy párom nagyon is elkötelezett volt az elején, úgy indult neki, hogy azért szeretné csinálni ezt a munkát, mert örül, hogy van egy hihető dolog, amivel segíthet az embereknek a jövőjük boldogabbá tételével, egyfajta missziónak tekintette, főleg, hogy a személyre szabott ajánlatokkal hirdeti magát a Bnet.

    Viszont a befektetéseik jók,egyediek, de most pont nem érdemes elkezdeni, amikor ilyen pénzügyi helyzetben vannak a magyarok/Magyarország, plussz a tőzsdei válság...bár bevásárolni ilyenkor lehet:)

    A segítségről csak annyit mondott, hogy: "bár ezt csak nagyon kivételes esetben csináljuk, de az első pár tárgyalásodra elmegyek veled, ha gondolod".

    A többi vezető is ilyen? Vagy van, aki segítőkészebb? erre nagyon kiváncsi vagyok, mert nagyon hiányoltuk ezt a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

  • Nikitaa7

    tag

    válasz mókuscica #828 üzenetére

    Mókuscica! Te szerintem nem igazán értetted meg a Bnet rendszer lényegét, ha ilyeneket írsz.

    Méghogy nem kell bevonzanod embereket? Akkor felejtsd is el, hogy valaha is ebből fogsz megélni, ugyanis a befektetések után csak egyetlen egyszer kapsz jutalékot (azt is csak 2 hónap múlva), és mivel maximum 50 ügyfeled lehet, emiatt egyszer max nagyobb összeghez jutsz, és ha nincs alattad senki, akkor bizony búcsút is mondhatsz a további jövedelmednek!

    Ráadásul más piramis rendszerek úgy működnek, hogy az alattad lévők ha jól dolgoznak, akkor Téged tolnak egyre feljebb, itt pedig, ha Te nem műkösz olyan jól, és az alattad levő magasabb szintre jut, akkor szépen elveszted azt a pénzforrást, mert kitörlődik alólad és bár Te dolgoztál vele, Te hoztad be, ha hamarabb eléri a Te szinted, mielőtt Te feljebb lépnél, akkor már nem lesz belőle pénz többé.

  • Nikitaa7

    tag

    válasz Agyzuzo #844 üzenetére

    Nem, nála nem pszichológiai hülyítésről volt szó, mert a szakdolgozatát is ebben a témakörben írta, hogyan tudnák az emberek minél jobban megalapozni a jövőjüket.

  • Nikitaa7

    tag

    válasz Old Eagle #847 üzenetére

    Na, ha még csak 2 hónapja csinálja, akkor az tuti, hogy egy fillért sem kapott még XD

Aktív témák