Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dolby

    senior tag

    válasz Nikitaa7 #743 üzenetére

    Teljesen jogos amit írsz, és valószínűnek tartom, hogy a Bn-nél dolgozók is látják a pozitív illetve a negatív oldalát a cégnek. Amiért szerintem nincs vegyes vélemény leírva soha sehol, az az emberi büszkeség.
    Általában azt figyeltem meg, hogy az emberek ha valami olyat bántanak ami nekik fontos - mert mondjuk ott dolgoznak - vagy olyat dícsérnek amiről nekik nincs jó véleményük, akkor elkezdődik a sarkítás és az egyoldalú érvelés. Teljesen mindegy hogy mit mond a "másik oldal", nem lehet elfogadni semmit belőle, mert azzal valamennyire a győzelmét kellene elismerni. Ezért nem szeretek olyan emberrel vitázni aki nem hallgat, csak hajtogatja a saját mondandóját. Ellenben ha mind két fél figyel arra is amit a másik mond, akkor igenis építő jellegű kritikát lehet kapni és meg lehet győződni arról is hogy valami lehet valamennyivel jobb mint ahogy azt addig gondoltuk.

    Manka80 Én is találkoztam már sajnos olyan esettel, hogy egy ügyfelem korábban Bn-en keresztül kötött biztosítást megtakarítási célzattal, aztán 2 év múlva kihúzták a pénzét és áttették másik biztibe mondván hogy ott jobb helyen van. Ezek után mentem oda és miután letisztáztam nekik hogy abból a biztosításból már ne nagyon engedjék magukat át hurcolászni máshová mert igencsak kedvezőtlen, hát teljesen le voltak döbbenve. Remélem hogy többet Azzal a brókernetessel nem állnak szóba..
    Ezek szerint te tudod pontosan hogy mi a különbség Többes ügynök és alkusz cég között? :-) Ez furcsa, érdekes hogy egy úgymond kívülálló jobban tudja mint szerintem a Bn-esek többsége... :-P

    [ Szerkesztve ]

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • #64791808

    törölt tag

    válasz Nikitaa7 #813 üzenetére

    Hát, ezt sem én mondtam... és mégis milyen igaz..!

    Szóval a te hsz-edből is kiderült, hogy nem kell közgazdász végzettség, nem kell pénzügyi ismeret és egyéb ügyesség ahhoz, hogy belássuk: nem fenékig tejfel a cég. A vélemény pedig egyre romlik, ahogy az ember kezdi kiismerni magát a pénzvilágban.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Nikitaa7 #842 üzenetére

    "Hozzáteszem, hogy párom nagyon is elkötelezett volt az elején, úgy indult neki, hogy azért szeretné csinálni ezt a munkát, mert örül, hogy van egy hihető dolog, amivel segíthet az embereknek a jövőjük boldogabbá tételével, egyfajta missziónak tekintette"

    Szerintem itt van az egyik legalapvetőbb probléma. Ez tisztán üzlet, semmi misszióról meg segítségről nincs szó, üzletkötők léteznek évszázadok óta és soha nem arról szólt a dolog, hogy a másiknak legyen jó. :) Ez a hülye pszichológiai ráhatás meg marketing, aminek sajnos a legtöbb ember be is dől.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz Nikitaa7 #842 üzenetére

    Szia!
    Én is valami ilyesmiért mentem ide dolgozni! Hogy olyan dologgal szolgálhatok amivel jót teszek az emberekkel! Nem is evvel van a probléma szerintem,hanem a felállított rendszerrel és a kollégákkal!
    A MENNYISÉG RÁMEGY A MINŐSÉG JAVÁRA!
    Belehajtják az embereket,hogy még még nyomjad befelé a pénzt!
    Az éves díjért csak egyszeri jutalékot kapsz,de közben gardírozd az ügyfeled pénzét 20 évig!
    Az egyszeri nem sok jutalékért! Ezért a tanácsado megköti a szerződést,és utána elfelejti az ügyfelet! Nem fogja hívogatni keresgetni stb.,mert azt ki fizeti meg neki? Se ideje se pénze rá!
    Emiatt rengeteg panaszt hallok vissza ügyfelektől! Mindkettőjüknek igazuk van!
    Eseti befizetésért szinte filléreket kapunk,holott avval van a legtöbb gondunk,és folyamatosan,akár 20 évig! Párszáz forintért???????
    Az állandó teljesítmény miatt a kollégák már egymást nyulják le! Az ügyfeleket,egységeket,pénzt!
    Ennek mi lesz a vége? A Brokernet evvel rontja el a renoméját!
    Több millio forintott menedzselj 20 évig,egyszeri 30 000-ért? A költségeidet nem fedezi,ha normálisan állsz a dolgokhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Persze ha csak a kötésig érdekel,akkor még belefér :)

  • Vamp

    senior tag

    válasz Nikitaa7 #842 üzenetére

    Azért mégegyszer, utoljára elmondom, hogy mindenki megértse.

    A Bnetnek NINCSENEK saját termékei, a piacon jelenlevő pénzintézetek (bankok, biztosítók, szakosított hitelintézetek stb...) cuccait ajánlják, kvázi árulják az ügyfeleknek.

    Florida. Ha ennyi nem volt elég, mondd már meg, mégis mi venne rá, hogy kilépj a cégtől a halál odvas, sirályürüléktől kissé horpadt f*szába? Nagyon vigyázz, mert az MLM-ben pontosan az általad leírt dolgok miatt csalódnak megannyian az egész világban.

    Valaki itt a normális munkahelyet hasonlítgatta megint az MLM-hez.
    Ki nem szarja le, mi van egy hagyományos rendszerű melóhelyen, ha egyszer MLM-ről van szó? Teljesen más rendszer a kettő, de olyannyira, hogy még a hátrányokat sem lehet egy szempont alapján nézni! Ne keverjétek a szezont a fazonnal, aki nem biztos abban amit ír, miért postol baromságokat?

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Nikitaa7 #849 üzenetére

    Akkor viszont főleg nem értem, miből gondolta, hogy a biztosítási üzletközés erre a válasz. :)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Weaver

    senior tag

    válasz Nikitaa7 #850 üzenetére

    viszont azt mond amit akar. bemond egy ilyen szép összeget, ami tényleg csábító a mai világban. aztán talán ráharap, vagy éreklődni kezd a palimadár.

    azt is hozzá kell tenni, hogy az elején valóban könnyebbek a kötések, mivel a család, barátok, ismerősök pénzét lehet kiszedni. amikor ezek a lehetőségek kifújtak, jóval nehezebb lesz ugye a boldogulás, mert állj oda egy vadidegent erről győzködni.

    szóval oda akartam kilyukadni, hogy a rafkósabb ügynökök simán bemondanak légből kapott kereseti összegeket, mivel az előlépéshez el kell érni bizonyos "berántási" számot a krediten kivül. (legalábbis amit én ismerek ott így van. nem konkrétan a brokinet az, de sztem egy kutya.)

Aktív témák