Hirdetés

Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    válasz zizi62 #800 üzenetére

    Sajnálatos, hogy a te szüleid nem láttak el téged jó tanácsokkal. Leírom még egyszer, mert úgy látszik, nem érted: nem kaptam anyagi jellegű támogatást a szüleimtől.

    Továbbá kicsit unom, hogy a jó családi kapcsolatot, a jó szülőket és a jó anyagi hátteret mumusként hozza fel mindenki. Nem fogok elnézést kérni azért, mert jól élek, és mert apám elmondta, hogyan kell céget alapítani és mire kell figyelni. Büszke vagyok arra, amit elértem, és ha neked a szüleid annak idején nem segítettek, az nem az én sikeremet kisebbíti, hanem a te nyomorodat nagyobbítja.

    De, pedig el kellene olvasnod még egészen sokszor a hsz-eimet. Amikor tanfolyamon voltam, és minden szart megpróbáltak velem elhitetni, vagy amikor megfenyegettek, mert nem ismertettem konkrétan, mért nem akarok nekik dolgozni, az nem saját tapasztalat? Csak az a saját tapasztalat, amit x év munka után a cégnél szerzel? Elhiszem, 45 évesen (megjegyzem, anyám fiatalabb nálad) tartasz ott, ahol én most, világos, hogy volt időd tapasztalatot szerezni. Én azért vagyok ott, ahol, mert nem kell több tapasztalat ahhoz, hogy lássam, az említett cég milyen. Annyi épp elég volt.

    Egyébként ki mire hogyan vetíti ki a kudarcát? Kit irányít a gyűlölet? Nézd már meg, milyen hsz-t írtál itt először, aztán másodszor. Ott volt benne a gyűlölet, az irigység, az előítélet. Eleve feltételezted itt mindenkiről, aki nem zengett ódákat a BNetről, hogy teli van kudarccal és nincs kitartása. Aztán kiderült, hogy egyik sem igaz. Aztán feltételezted, hogy mindenki előítélettel áll a céghez. Kiderült, hogy mindenkinek van valamilyen sztorija már vele. Most pedig jön a magyar ember irigysége, az apuci-anyucizás. Egyébként te pszichológus vagy? Ha nem, akkor ne próbálj meg annak tűnni. Ha igen, akkor állati vacakul csinálod.

    Végezetül ne kívánj nekem te szívből semmit. Azért ne, mert egy-két hsz-szel ezelőtt ölni tudtál volna az irigységgel, úgyhogy a szívből jövő jókívánságaid gusztustalan, álszent mondatok. De az eddigi baromságaid mellé befér. Köszönöm, majd én gondoskodom a jólétemről.

    Amennyiben van még valami, az eddigiekhez hasonló, nyilvánvalóan valótlan állításod, előítéleted és irigy megjegyzésed velem szemben, akkor légy szíves, írd le egyszerre, hogy gyorsan hülyét csinálhassak belőled. Illetve nem, ez így nem igaz, nem az én érdemem. Hülyét csinálsz te magadból nélkülem is.

    Szerk: naugye, hogy hülyét csinálsz magadból?

    Ugyanis számomra ismeretlen fogalom a gyűlölet! -írod

    Ennek fényében olvassuk el együtt a 788. hozzászólásodat. Annyi harag és gyűlölet van benne, hogy védőruha kell. Vagy esetleg az irigység is távol áll tőled?

    csak nem anyuciék segítettek?Ja,így könnyü!

    Váltsunk át komoly módba, magázással. Tisztelt Hölgyem, nagyon sajnálom az Önnel történteket, de Ön beteg ember.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák