Vodafone 236 - a power LED ereje

Bevezetés, tartozékok

A szolgáltatók kínálatában manapság egyre több saját márkás terméket lehet kapni, melyeket persze nem ők maguk, hanem egy "külsős" cég készít. A tisztelt olvasóban jogosan felmerülhet a kérdés: miért jó nekik ez az egész? A jelenség magyarázata roppant egyszerű: ezeket a készülékeket általában kisebb, kevésbé (el)ismert gyártók szerelik össze, viszont a dolog marketing részét a szolgáltatók végzik; a mezei vásárló pedig szívesen vásárol meg például egy Vodafone névvel fémjelzett telefont, mint hogy a számára ismeretlen ZTE terméket emelje le a polcról; ahogy tesztalanyunk esetében is ez a helyzet, a piros logós szolgáltató égisze alatt értékesített készülék a kínai cég egy modelljét takarja.


[+]

Tehát a Vodafone 236 igazából a ZTE gyártósoráról került le, hogy pontosak legyünk, egy ZTE 236-os modellel van dolgunk. A kínai óriás sokszor járt már ugyanebben a cipőben, rengeteg szolgáltatós telefon került ki a kezeik közül, például a hasábjainkon is tesztelt Vodafone 547 és a Vodafone 533. A Blade nevű androidos készülékkel pedig végleg bebizonyította, hogy tudnak egyszerre olcsó (legalábbis a konkurrenseihez képest) és mégis minőségi telefonokat gyártani. Lássuk, mit kínál a legújabb Vodafone/ZTE modell!


[+]

Mivel a telefon minden tartozéka nélkül, egy paprzacskóban érkezett hozzám az XXL GSM-től, nem tudok érdemben nyilatkozni ezek minőségéről és mennyiségéről. Az biztos, hogy egy hálózati adaptert és egyhasználati utasítást tartalmazni fog a csomag, ennél többet viszont nem találunk a dobozban, ennyi pénzért mondjuk nem is reklamálhatunk.

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

Azóta történt

Előzmények

Hirdetés