i-mate Ultimate 6150 - nem spóroltak

Hirdetés

Multimédia

Kezdjünk a kamerával: 2 megapixel, autofókusz, LED-es segédfény. A legnagyobb elérhető felbontás állóképeknél 1600 x 1200, videóknál pedig 320 x 240 pixel. Beállítási lehetőségekből nincs valami sok, mondhatni a szokásos Windows-os kínálattal állunk szemben: jpeg-tömörítés mértéke, fehéregyensúly, effektek. Van önkioldó és sorozatfelvétel is. Nem szoftveres, hanem tervezési gond, hogy a Communication Manager gyorsindítógombja pont szembe került a kamera exponálójával, aminek eredményeként sokszor megnyomjuk véletlenül, mikor fényképezünk és szeretnénk stabilan tartani a gépet. A képminőség közepes, íme a tesztfotók:

i-mate Ultimate 6150

A 6150 zenei oldala nem valami erőteljes. Kihangosítva elég gyérül szól, az aszimmetrikus kialakítású füles kicsit dobozhangú, ami még hagyján, de standard jack-kimenet hiányában kénytelenek leszünk azt használni. Szoftveres oldalon hasonló a helyzet, van egy Windows Media Player, hát annyira is megyünk vele - ezen mondjuk szerencsére ezerszer könnyebb segíteni, mint a 3,5 mm-es kimenet hiányán. FM-rádió van, fülessel működik, ennyi.

i-mate Ultimate 6150 i-mate Ultimate 6150

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

Azóta történt

  • HTC Shift - nagyágyú

    A HTC első UMPC-je egy PDA hardverét is tartalmazza, így két üzzemódban képes működni. Érdekes, az biztos.

  • Asus P750 - VGA is, meg nem is

    Az Asus felsőkategóriás készülékébe VGA felbontású megjelenítő került, de az oprendszer nem használja.

  • HTC Pharos - régi idők procija

    Enyhén túlárazott GPS-vevős alapgép lassú processzorral és TouchFLO-val: íme a Pharos!

  • LG KS20 - PDA a mobilban

    Az LG-nek sikerült: bele tudtak zsúfolni egy teljes értékű, fejlett Pocket PC-t egy mobiltelefon méretű készülékházba. Ráadásul kompromisszum nélkül.

Előzmények