Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz batai15 #2748 üzenetére

    Kevés olyan hozzászólásod van a topikban ahol nem egy valamilyen alternatív ROM telepítését emlegeted :) Össze tudnád foglalni, hogy konkrétan milyen gondjaid vannak a MIUI-val, hogy én is letesztelhessem? Én egy kicsit szkeptikus vagyok ezzel, mármint, hogy egy 1-2 fős önjelölt fejlesztő csinálja majd meg a tuti ROM-ot egy, most már mondhatjuk bátran, hogy világméretű, több éves multtal rendelkező milliós profitú vállalat helyett. Kíváncsi lennék egy tesztre egy alternatív ROM-al. Nyilván vannak kivételek amik erősítik a szabályt mert pl. nekem a MIUI-ből portolt ROM kifejezetten udítő megoldás volt a korábbi LeEco Le 2 telefonomra, a tényleg botrányosan rossz és BUG-os EUI helyett és ez tette számomra teljes értékűvé a telefont de ennek a a vállalkozásnak nem is lett pozitív végkifejletje, annak ellenére, hogy a telefon hardveresen egy borzasztó jó ár/értékű készülék volt. A Note 9 Pro előtt az utolsó heteiben a Note 6 Prom-ra is felpakoltam egy erősen ajánlott AOSP alapú ROM-ot ami kb. 2 napig volt fent nálam mert úgy zabálta az aksit mintha nem lenne holnap és a híváskapcsolások is legalább 2x olyan hosszú ideig tartottak mint a MIUI-val, mindkét esetben VoLTE nélkül. Lehet lettek volna pozitívumai is a ROM-nak, de a mérleg negatív nyelvén ez a két dolog annyit nyomott, hogy nem kértem belőle, ment vissza az utolsó MIUI.
    Persze vannak akik sportot űznek abból, hogy hetente másik ROM-ot használnak, ami hasznos is lehet megfelelő visszajelzések esetén a közösség számára, éppen ezért kérlek, hogy írd már le egyértelmű pozitív/negatív tapasztalataidat egy ilyen custom ROM-al kapcsolatban, mert eddig hetek óta folyamatosan csak azt olvasom, hogy majd felteszel valamit, és, hogy milyen jó lesz mert, hogy a gyári milyen s*ar :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák