Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ÁrPi2

    senior tag

    Sziasztok,

    csináltam valami baklövést...MIUI Global 9.6.3-on volt a telóm és régóta ajánlgatta hogy van újabb (és újabb) stabil. És végül VoLTEhez kapcsolódó kísérleteim előtt úgy döntöttem csinálok most egy gyors nagy backupot:

    Még régebben talán OrangeFox 7-től kezdve legutóbb az R9 -et raktam föl főleg a Magisk könnyű telepítése miatt is ( ,de most az eggyel korábbi teljes backupom nagyon régi).

    Szóval még Miui alatt leformáztam egy OTG-n rákötött usb3-as külső házban lévő 240GB-s ssd-t, semmi gondot nem írt.

    Aztán Orangefox alatt backupot indítottam erre, és igencsak hosszan készítette mert
    -"Data (excl.storage)" és az "internal storage" is nagy , összesen kb. 50 GB ,tömöritetlen. Ez a művelet
    látszólag jól lezárult. (amit backupolt az Win alól az SSD e:\Fox\BACKUPS\1ed1d8f00604\ mappája alatt meg is van)

    Ezután MIUI rendszerben a Settings alól a frissítésekből indítottam, letöltötte amit le kell töltenie, inicializált etc ..aztán újraindítást kért, rebootolt az OFoxba és ott is hosszan dolgozott, és végül kíírta hogy rebootolhatok a Systembe.

    Itt viszont csak a MI logóig jut és nagyon hosszú ideje nem jutott tovább.

    Mi lehet a baj? :F

Új hozzászólás Aktív témák