Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    Csak en erzem azt, hogy a Real is kezd Arkad lenni?
    Elore rohan mindenki, es 10 perc alatt letudva a kor, siman neki all harcolni 3 gep ellen, es megmentesert konyorog.
    Rendszeresen tapasztalom, maszik mindenki, de map kozepere mar a brigad fele 2000m alatt van. :).
    Eleg ritkan all ossze epkezlab brigad.
    Ketten maradtunk 5 ellen. A csapat tarsam neki indul a vakvilagnak... :) 30Km-re megtalaltak, majd uldoztek, es a reptertol 18km re kinyirtak. Meg irtam is neki, es szembe repultem vele, hogy a repterre mennyunk. :)
    Nem sikerult. Legalabb egyet leszedtem kozulluk. A maradek 4 meg kivegzett. A legvedelem eppen a delutani teaszuneten volt. Neha lott egy egy uteg. De szerintem ott meg reszegek voltak es szorakozasbol lottek.
    Ilyen ez... :D

    Van valami taktika az ellenfel repter legvedelme ellen?
    Engen leszednek pikk-pakk. Mikor nekem lenne szuksegem a sajatomra, siman elkerulik.
    Mire megszolal a riaszto, es elkezdenek tuzelni, mar regen keso, tul vagyunk a csatan. :) 2000meter alatt.
    Illetve ekkora elteres van a legvedelem erossege br 3.0 es 4.3 kozott?
    seafire xvii Alap 20mm mèg a legvedelmet sem tudja ki iktatni. Nagy szenvedes lesz mire kifejlesztem
    Fel milla volt a szolgalatba allitasa. A kifejlesztese megint lesz annyi. Remelem megeri a penzet. :).
    Ha nem, viszem a bontoba.
    Jo lenne ha a stat tablaba a lelott gepknek a fejlettsegi szintje megjelene.
    Tegnap 63-al a 37mm-el a BV-t kb 3-4 talalttal leszedtem. Maskor a p51 4db 20mm sem elegendo 500 loszerre. Biztos a gep fejlettsege a hunyo. :).
    Jo lenne errol valami info.
    Szokasos nerfeles megint megvolt. Francia gepek rendesen erosek. Az Olaszok most mar annyira nem.
    Picit visszabb vettek beloluk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák