Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pista0001

    addikt

    Olyannal találkoztatok már hogy egy forgatható csati szivárog ott ahol elfordul a két része? És olyannal hogy később meg mégsem? :Y :F

    Amikor először összeraktam a rendszert, a szivárgás próbánál az egyik 45°-os csatim szivárgott kicsit. Kicseréltem, de én balga nem jelöltem meg mielőtt elraktam a maradékkal együtt. Napirendre került a VGA bekötése a rendszerbe, két ilyen csatival tudnám legegyszerűbben megoldani. Ez nem is gond, hiszen a szivárgóson kívül pont ennyi van, de nem tudom melyik a rossz. Összeraktam hát egy tesztkört, de egyik sem ereszt. Gondolom azért, mert kevés a víztömeg a rendszerben, és nagy szinkülönbség sincs, ezért a nyomás túl alacsony. Van más tipp, lehet hogy csak száraz volt a tömítés? Direkt a pumpa nyomóágára tettem mindet, a blokk is ellenállásnak van beépítve, de semmi szivárgás. :F

    Hátlap témához meg annyit, hogy szerintem is parasztvakítás egy kicsit, hiszen csak a nyákhoz van rögzítve, a (csatlakozós) hátlaphoz nincs, így csak egy kicsit merevít. Az igazi az lenne ha a "két" hátlap egy darabbol lenne, és a kártya tetejénél is meg lenne merevítve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák