Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUfantom

    őstag

    Nem gondoltam volna, hogy ennyire felbojdítom a topicot.

    Elsőnek elmondanám, hogy a célom a következő volt...
    ---Ha megáll a pumpa akkor nem azonnal földbe áll a gép és tönkremegy a X * 100.000 Forintos géped. Azon mondjuk pont meglepődtem hogy 90 fok felett még simán működik a az I7esem.

    lori80
    ---Valamilyen szinten passzív hőcserélővé alakul a rendszer. A víznem álló helyzetben sokkal rosszabban hűti a processzort mint ha forgatja a pumpa.

    --- 100% -ban én voltam a hibás a lustaságom miatt.
    - Van a pumpán visszajelző funkció
    -Van ilyen átfolyásmérő jelző : Nem ír értéket gyakorlatilag egy kislapát amit a víz forgat és 3 pines csatira jelez.
    -Van a klasszikus biosos beállítás, hogy X fok CPUnál álljon le a gép.

    Én egyiket sem állítottam be...
    Ilyen többet nemlesz...

    lori80
    Mi van akkor,ha ugy hagyod a gepet,mondjuk toltogetni,es nyugodtan alszol
    Regen a gepem soha nem volt kikapcsolva.Volt olyan idoszak,hogy tobb mint 2 even at,csak ujrainditva volt,ha belassult

    Alvás közben sosem megy a gép. Egyetemista elsősként egyeztünk meg / 4-en laktunk egy szobában és éjjel nappal mentek a gépek / abban, hogy alvó ember mellett nem lehet bekapcsolva hagyni a gépet. //Ha használod az más de csak úgy töltögetni nemlehet.

    Mindig otthon szoktam hagyni teljesen nyugodtan a gépet. Távolról bármikor rá tudok nézni az internet korában. 2Dben a mora2 elvitte volna elég még sokáig szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    “Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

Új hozzászólás Aktív témák