Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz Atke #32712 üzenetére

    [link]
    Itt a felület táblázat. Ezzel ha kiszámolom akkor szintén 20% körüli különbség jön ki a vastagabb radi javára.

    iszilard
    Ha jól megküldöd akkor is 450W körül lesz a plafon, ha neked 5V-on mennek a ventik akkor proci+VGA is meleg lesz, nemhogy Slivel. Ráadásul ha jól látom Nehalem i7-ről van szó.
    Összerakhatod, de számíts rá hogy hamarosan szét is bontod majd. Minimum dupla ekkora radi kellene, de ha halkan kell és egy körön akkor még egy mérettel nagyobb.

    VinoRosso
    Próbáld ki a dupla ventiket, de itt felülethiány van, az a 4. radi jópár fokot jelenthet bár nem sok az se. Mindenesetre érdemes belebarkácsolni.
    A táblázatból láthatod te is, hogy a 3db 80-as az 1 darab 140-es radival egyenlő. Ha berakod a negyediket akkor lesz 2x120 méretnél. Amúgy milyen vastagok ezek a radik?

    Worldmaster
    Ha alulfeszeled meg bent lesz a gépben akkor lehet hogy nem lesz már zavaró. A legtöbb kompakt vízhűtés ilyen szóval nem hibás, a másik topikban tudják megmondani melyik (lett volna) halkabb.

    jeah
    Végül is ha nincs gondod vele akkor jó ez így, de én alapjaiban átrendezném, meg szerintem mindenki más is. Mondjuk nekem ennél 2x rondább gépem is volt anno.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák