Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz Aventador91 #173752 üzenetére

    Na B+, ez kvára fájt :D

    Kész érzelmi hullámvasútban vagyok ma. :)

    1, Tegnap a meccs törlés
    2, Ma, hogy nem akarnak fizetttnni
    3, Hogy húzzák a döntést arról, hogy akkor mikor legyen már a meccs (hogy vágjam tarkón a variáló affektáló fhanciáhkat)
    4, Reggel egy nyugis termelői piacozáshoz képest .... (egy kis mangalica csemegéért mentem ki és érzelmi hullámvasút lett belőle) : [link1] [link2]
    5, Na mondom, mára már több stressz nem érhet, erre elmegyek a fodrászhoz és mivel a fullos új dusteremet (céges) technikai okok miatt pár napra le kellett cserélnem egy dokkere ezért hát nem úgy hagytam azt a kva lámpát a kocsin? :D Fodrásztól jövök ki... oooóóóó, lámpa (hozzáteszem a Duster szólt volna ha úgy marad :D ) Beülök se kép se hang... faxa :D Erre kopogás az ajtón ami mellette volt kijön egy gyógyszertáros.... Óóó, tudom már hogy melyik gyógyszertár hátsó bejárata.. Ismerős a tulaj, nálam meg van töltő :D Király... 1 óra töltés, se kép se hang nem indultam el...

    Na jó átmegyek a taxisokhoz, hátha lesz valakinél olyan bikázó kábel, ami meg fog enni egy dízelt is... 3. kocsiban mondják, hogy kihez menjek. Sunyi taxis mosolyog, hogy talán-talán elbírja majd elővesz egy olyan bikázó kábelt, hogy kb. 4 ujjamnak megfelelő vastagságú volt (a végén bevallotta, hogy buszvezető volt és akkor készítette ezt a kábelt :D )

    A reggeli jótettemet meghállálta a karma: Illemből kérdés, mivel tartozom?
    Taxis fél mp alatt rávágta, hogy 1500 Ft.
    - Mondom neki fájdalmasan röhögve, hogy 300 méterért és fél perc munkáért jó tarifa.
    - Ó ki kellett ide szállni! :D

    Na faxa... és utána lett még egy köröm... mivel a hátsó bejárata a gyógyszertárnak résnyire nyitva volt, illetve, mivel jó szívvel segítettek a csajok irány a Nyíregyháza legjobb cukrászdája és vittem nekik vagy 8 kókuszkockát.... :)

    Ez egy rohadt intenzív nap volt az biztos! :D

    Lelki taccson vagyok most :D - az asszonypajtás meg - aki dolgozik ma - kérdezi, hogy igaz elintéztem még ezt meg azt :D hát persze szívem :D :D

    Ja és itt a messszi keleten folyamatosan szakad a hó, rohadt hideg van, tehát havas ralli, hóban kínlódás, fagyoskodás mindennel tetéztem :)

    Na jó, vigasztaljon az, hogy az utolsó percekben a Burnley végre megszerezte a vezető találatot! :D

    Lehet az lesz a karma része, hogy ez nevetve jön .... :)) ;]

    101,5-ös odds.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák