Új hozzászólás Aktív témák

• mtcob

senior tag

Liverpool meccsen nem tudom mi volt, de már temettem a szelót, amikor megkapták a pirost 60. perc környékén, 1-0s hazai vezetésnél...vége 1-2 lett, kár hogy 'csak' félidő győzelemre húztam a Poolt....
    Barca, Juve meccs maradhatna így, mindkettő V + 4,5u-n van, mellé még maradt egy Hertha gól és egy Atma X2...

Fentebbi kérdésre válaszolva, elég ki-ki meccsnek mondanám, én X2-n és Hertha gólon agyaltam, végül az utóbbi mellett döntöttem, nem sokszor úszta meg a Hamburg kapott gól nélkül szóval kétlem hogy az amúgy hatalmas formában lévő Hertha elleni meccset hoznák le 0-ra :N
    Mondjuk beírtam most, ilyenkor szokott az lenni hogy lesz egy szép 0-0, és derül ki, hogy az X2-t kellett volna......:D (tegnap pontosan így jártam a Bayern meccsel, X2 vagy Bayern gól, legyen utóbbi, benéztem, durva lenne kétszer belenyúlni ugyanabba a hibába...:U :D)