Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    Nemrég vettem egy 65C735-öt. Majdnem minden szép és jó, viszont a fejhallgató kimenet szerintem nem működik rajta. :( Beállítottam a menüben, hogy az szóljon (egyedül és a beépítettel együtt is), de nem szólal meg sem a rádugott füles, sem a 2.1-es hangfalszett. Pedig direkt ezért (is) vettem ilyet, mert erről még nem spórolták le ezt a 200 forintos cuccot.

    Most ilyenkor mit csináljak? Egy kis szar jack dugasz miatt küldjem vissza az egész böhöm TV-t? Így is egy fél nap volt, mire kicsomagoltam, és normálisan elhelyeztem a szekrényen, meg beállítottam mindent, amit kell. Arról nem is beszélve, mennyivel több az esélye, hogy megsérül, ha most megint megjárja az utat, ráadásul kétszer.

    Hidegindítás megvolt, a rendszer is elvileg a legfrissebb. Nem tudom, mit lehetne még megpróbálni. :O

    Menjek rá az optikai hangkimenetre valami átalakítóval? De akkor is idegesít, hogy nem működik.

    Ráadásul a KODI-t sem tudtam rábírni, hogy lássa a NAS-t hálózaton. Szóval most egy kicsit ideges vagyok a TV miatt. :(((

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák