Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chatran

    őstag

    Csak, hogy legyen egy negatív vélemény is.

    Ma érkezett meg a TCL835 és egyelőre hatalmas csalódás. Kb 9 éve nézek egy FHD LG LA660-ot, amire egy apple TV HD van kötve. Ennyi az összehasonlítási alapom, plusz egy LCD monitor, notebook és iPad 9.

    Kezdjük a menüvel, csak nekem tűnik úgy, hogy ez nem natív felbontás? Recések a betűk életlenek a képek. A képernyővédőnél váltakozó képek is életlenek. Ugyanez igaz a youtube és a Netflix app-ra is, az sem 4k felbontású. Összevetve az LG660+AppleTV HD-val sokkal rosszabb, az tűéles, FHD-ban.

    Digi kábelTV van, ami szintén sokkal rosszabb lett így 4K-s TV-n. Próbáltam beállítani Vhiktor fórumtárs youtube-on közzétett beállításai (köszönet érte) alapján, kicsit javult, de nem az igazi.

    A színekkel sem vagyok kibékülve, nem tűnnek természetesnek. Melyik beállításokkal érdemes nézni egy youtube-ot vagy egy netflix-et?

    Videolejátszásnál pendrive-ról nem játszotta le az AVI fájlt, amit az LG tökéletesen vitt.

    Lehet, hogy túlzottan hozzászoktam a jö öreg LG-hez és azért ennyire fura, nem tudom.
    Próbálkozok még a beállításokkal, de már golyóznak a szemeim nagyon fárasztó.

    Hogy valami pozitívat is mondjak, a hang talán jobb, mint az LG-n volt. :)

    Az automata fw frissítést letiltottam, még nem frissítettem. Érdemes feltenni a legújabb fw-t?

Új hozzászólás Aktív témák