Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz b0bcat #2998 üzenetére

    A 4500 az nalam is volt, nyelviskolan keresztul, na ja mert ceg fizette es szamla kellett lekeresheto kiallitoval. Az a tanar is nyilvan kozvetlen olcsobb lett volna... Mondjuk igy is en szivtam vele, mert a nyelviskola megkerdezte mit akarok, kozolte hogy olyat nem lehet, betolta a nyelvtanarai koze az en igenyem helyett azt amit o mondott, de siman lehet hogy lett volna az eredetire is vallalkozo. Mind1, a lenyeg hogy - kornyezetem szerint akkoriban - javult a nyelvtudasom, es sajnos surgos volt mert szamlaleadasi hatarido elott le kellett zavarni, ha az orak at is nyultak, ez mondjuk az akkori fonokom sara (par napom lett ra, gondolom nem ehhez szokott, londoni...)
    Ja es az ora maga csak beszelgetes volt, javitotta az ismetlodo hibaimat, ha kellett megbeszeltuk a hatteret elsosorban angolul de idonkent magyarul ha nagyon ismeretlen szakszo kerult bele, nem tudom mennyire jo vagy rossz, mert nagyon regen nem voltam mar egyeni oran (30+ev), csoportoson se nagyon sokat miota kinottem az iskolapadbol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák