Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz Cyrin #81189 üzenetére

    lényeg a lényeg
    konvektorral is lehet füteni , meg jó az is, ( meg nekem ugyan nem kéne az biztos ), főleg nem 200ezer forintos parapetes konvektor 5 helyiségbe 5x200e ért :D
    biztos van persze 50ezerért is konvektor, de akkor az meg olyan is valószínűleg.. mint a hagyomásos , gazdasagtalan.
    Az igazán igényes megoldások és kivitelezési és automatizálási lehetőségek kazánnal valósíthatók meg, itt sem kell minden helyiséget egyformán füteni, ha kell ha nem ( már ha ez előny lehet egy konvektorosnál), tudja biztosítani azt a lehetőséget is mint a konvektoros, nevezetesen nem minden szobát fütök egyöntetüen ( mellesleg egyúttal van használati melegvize is, én még olyan konvektort nem láttam ami mellesleg a fűtés mellett még használati melegvizzel is ellátna
    Az meg hogy nyilászáro csere meg szigetelés kivül és akkor a konvektoros is jo lesz, az ok, de ugyanezeket a további előnyöket a kazánosnál is hozza ezek megvalósítása, szóval még nagyobbat tol a kazán javára komforban és működtetési költségekben

Új hozzászólás Aktív témák