Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz lorcsi #23644 üzenetére

    Gázos Punto 2001-es 1.2-es direkt 8 szelepes eladó lesz hamarosan, elektromos szirszarokkal, (hazakísérőfény, elektromos ablakok, kétfázisos elektromos szervó, projektoros lámpák, fordszámmérős műszerfal, gyári immo, gyári centrál) magasságában is emelhető, állítható gerinctámaszos vezetőülés, két légzsák, kb 7000 km-rel ezelőtt fényképekkel dokumentálva felújított motorral, összes szelep, szerepszárszimmering, csapágy, gyűrűsor, hónolás, szelepfészek bemarás, stb stb... új komplett hátsó fékkel, új hátsó telókkal, a héten veszem az új első betétet, és ezzel viheti az új tulaj. Összes alkatrésszámla megvan, km és dátum szerint minden cserélt dolog leírva, stb stb... Ja, és ezen minden működik, még a műszerfal izzók is, manuál klíma is van, ez is pár hónapja számlásan, profi helyen elvégezve, tisztítva, leszívva, újratöltve, stb.... Alja és a kipuffrendszer is totál hibátlan, sosem hegesztgetett, alvázvédővel lekenegetett, hanem eredeti állapotú, és úgy jó, nem kell taposólemezt, küszöböt cserélgetni mint sok testvérénél....
    Még ha jól sikerül, egy friss műszakit is nyomok rá, egyébként februárig van még rajta.
    Gázból reggel tankoltam, 8.5 literre jött ki de csak pár km-es full város volt, most Pécsen vagyok, idefelé nem siettem, de 6.5 liter gáz körül tuti megáll, estére kiderül, dízelekkel nem érdemes szerintem vacakolni. Ja, és elől nagyobb hely van benne, mint egy G Astrában.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák