Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz lugosi #19520 üzenetére

    Ezt én értem, a tábla is tiszta, ezért kérdeztem, előfordulhat-e, hogy a hidakon nincsen kijelölt kerékpárút, vagy gyalogút kijelölve, ami eleve kizárná, hogy a híd úttestjén kerékpározz. A kavar ott van, mint említettem, kétféle kresz rész vonatkozik az általunk taglalt dologra. Az egyik a belátásodra van bízva, a nagy forgalom is kerékpározásra alkalmatlanná tesz egy utat, a gyalog vagy kerékpárút meg eleve vkizárja hogy a híd úttestjén közlekedj kerékpárral. A Másik az, hogy ha a korlát ott van az út szélén, az nem kizáró ok a kerékpározásra alkalmasságra?
    A harmadik, a criticalmass.hu-n is úgy minősítik a kerékpározásra való alkalmasság megítélését (mivel természetesen a törvény nem definiálja eléggé) hogy az adott útszakaszt majd a szabály alkalmazója (tehát aki odaér bringával, és adott pillanatban eldönti hogy felmegy-e a nagyforgalmú, de jó minőségű útra) minősíti elsőként. És ha szerinte az nem alkalmas, akkor nem az.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák