Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabulaxi

    senior tag

    válasz Cheesy #105903 üzenetére

    10 év múlva már neked nem lesz szükséged erre az órára.
    Talán másikra, igen.
    Nézz körül itt is, mindenki az automatákat ajánlja, mert akár 100 évig is mennek, ha dzsana karbantartja őket. :DDD
    Mindenki keresi a tökéletes párját, de azután rendszeresen villan a csuklón az új szerzemény.
    Mikor mi a divat.
    karcolódik, a fém, az üveg, nyúlik a fémszíj, jön az új szerelem.
    Lehet bírja akár 20 évig is, te nem fogod bírni, ha a pénztárcád engedi.
    Anyám a 30 éves filmessel fotózik a mai napig a családi összejöveteleken, a lányom meg a karácsonyra kapott digitálist már nem használja mert az új okostelóban jobb, de főleg kényelmesebb a fotó funkció.

    nekem a fiókban van már 4-5 óra, mind működik, csak vagy meguntam vagy vállalhatatlanul karcos, nyúlt, ezek már maradnak a fiókban, nem fogom javíttatni őket, a mostani monster is megy majd oda, addig míg bírja és átlátok az üvegén marad a csuklón, mindig, utána költözik a fiókba és jön a következő, az akkori anyagi helyzetemtől függő kategóriában. Ha csóró leszek, akkor a mobil mutatja, ha átlagos eleresztésű akkor millió óra közül válogathatok, ha csilliárdos akkor a sznobéria dönt.
    A kiválasztott seikód sem az a kategória amit 15 év múlva is pátyolgatni fogsz egy új áráért.

    "A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

Új hozzászólás Aktív témák