Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDennis

    senior tag

    Most már 1,5 hete nagy megelégedéssel használom a SONY BRAVIA KD-85XH9096BAEP tv-met, a fali konzol is szépen tartja pedig nem kicsi darab. Számomra a képminőség is igazán káprázatos és az android is igazán gyors. Viszont az eARC-al kicsit hadilábon állok. Adott egy HARMAN Citation Multibeam 700 soundbar, amivel első 3 nap semmi gond nem volt, prímán ment a tv, netflix, xbox, hbo go sőt még az Apple Tv is. Aztán lefrissítettem a tv-t és akkor onnantól elkezdett szarakodni, volt, hogy ki kellett húzni a hdmi3-mat majd vissza dugni és akkor jó lett stb. de most pár napja már sehogy nem tudom elérni, hogy a soundbaron jöjjön a hang. Csak gyorsan rákerestem hogy XH90 eARC issue és volt jó sok bejegyzés a neten. Nem tudom van erre valami gyors megoldás? Vagy, hogyan lehet egy adott HDMI port beállítását elfelejtetni a tv-vel? Mert most felismeri ki is írja, hogy HC Multibeam csak nem szól. Maga a soundbar amúgy hibátlan mert más tv-n megy, meg airplay-el is szépen működik. Köszönöm szépen a segítséget.

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

Új hozzászólás Aktív témák