Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokokka

    őstag

    válasz Unlimited #40998 üzenetére

    Te csak a feketéről beszélsz, de mi van a színekkel? Az MM-ben a Q7-est néztem, simán legyalázta az LG Oled-et HDR-ben! És ez nem azt jelenti, hogy nem jó az OLED, mert ha nem látom egymás mellett a kettőt ez nem lett volna szembeötlő. De ugyan ez igaz a feketére is. Sötétben biztosan jobb az OLED feketéje, de normál körülmények között a QLED is pontosan olyannak látszik, mint az OLED. Ballagj el egy MM-be és nézd meg magad. Én megtettem, úgyhogy hiába próbálod beadni nekem, hogy ez a technika nem alkalmas mozgókép megjelenítésére. Bár az utolsó hszeddel kicsit agyonütötted ezt az állításodat is, mert ezek szerint ha a Q8-ast vagy a Q9-est írtam volna, akkor már nem is igaz a tézised. Arról meg ne is beszéljünk, hogy 8 évig úgy néztem a TV-met, hogy statikus képnél állítgattam a képarányt, képernyőmosó proramot használtam meg monitorvédőket a beégés lehetősége miatt. Na ebből nekem elegem volt! Még egyszer nem játszom el ugyan ezt egy OLED panel miatt. Annyit qrvára nem ér a feketéje, főleg nem úgy, hogy tudom mit tud egy QLED-es Samsung.

    A tesztekről meg annyit, hogy ne egy prohardvereset nézz meg, hanem menj fel egy világszinten elismert Rtings-re és ott kukkolj körül. Ajánlom a leggyengébb láncszem, a Q6F tesztjét. És csodálkozz! De tudod mit? Hogy keresgélned se kelljen :

    Rtings

    Életképtelen mi? :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák