Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gardaai

    senior tag

    válasz karldergroße #3930 üzenetére

    Párat kellett volna visszaolvasni, pont téma volt.
    Az én meglátásom: [link]
    Biztos nem költenék rá pluszban, ha a tárhely nem mérvadó.

    Kintről rendeltem én is, azt vedd figyelembe, hogy kapsz érte Samsung pontokat, így mondjuk én visszakaptam 60€-t a semmiért.

    Mondjuk kicsit zabos lettem rájuk, mert 31-ei lejárattal adtak nekem 20% kupont, amit 2 nap után visszavontak. Ráadásul csak Watch5 és Buds2-re lehetett felhasználni.. Előző nap bedobáltam a cuccokat, másnap rendelném és nem fogadja el a kupont, 5. átirányítás után fejtették meg, hogy visszavonták a 20%-osokat és tessék itt egy 10%-os...
    Kisebb balhét kivertem, hogy ha itt a kezemben a papír amit azért kaptam, mert vásároltam előrendelésben nem kevés pénzért egy csúcs telefont, ráadásul nincs oda írva az apró betűben, hogy "vagy visszavonásig" ez számomra undorító dolog.
    Itthon nem nagyon találkoztam ilyennel. Mondhatná bárki, hogy nem is tudtam, hogy kapni fogok és tök ingyen osztogatják, de utána el is vették. Az elég szar érzés amikor valaminek nagyon megörülsz, megadja az utolsó lökést, majd megfosztanak tőle. :W

    ↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Új hozzászólás Aktív témák