Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbertkrl

    aktív tag

    Sziasztok,

    A mai napon én is megkaptam a zöld 128as S23-at. S21-ről váltottam. Egyenlőre elég jónak tűnik a cucc, az lenne a kérdésem, hogy ez a banánosodás mi is pontosan? Ha egy egyenletes alakzatot fotózok akkor fog látszódni, hogy jelen van-e a hiba? Amit észrevettem, hogy az S21-hez képest brutális a térerő és sokkal gyorsabban találja a hálózatokat is. (Az s21-et 1 hét után vihettem gariba cseréltetni, mert konkrétan minden percben eldobta a hálózatot és ahol addig erős 4g volt nekem, ott h+-t mutogatott, aztán kiderült, hogy nem vagyok egyedül vele es szoftveres javították, de utána sem volt a legtutibb...) Ami még szembetűnő, az az, hogy mennyivel gyorsabb és mennyivel könnyedebben veszi az akadályokat. Jó döntés volt elengedni a sok problémával küzdő exynost. Az akku időről nem tudok nyilatkozni, két sim van bent, egyenlőre nagy különbséget nem tapasztaltam, nyilván még be kell állnia gondolom a dolognak. De tetszik, végre a hátulja sem az a baklövés műanyag amit sikerült ráerőltetni az emberekre. :N

    Illetve még kérdés, valaki a gcam-et próbálta? Még s8-on a gcam sokat dobott a kamera képein, van valaki aki ezt próbálgatta már?

    Előre is köszi a választ! :R

    Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

Új hozzászólás Aktív témák