Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    Kicsit felidegeltem magam tegnap, így most félreteszem a Secret Trails-t, míg kedvem nem támad újrakezdeni.
    Rájöttem, hogy majd egy hete rossz nyomot követek benne.
    Amikor Agropromban Bes-nek be kellett segíteni, nem vettem észre, hogy az a szerencsétlen, minden erőfeszítésem ellenére mégiscsak kapott egy golyót. A feladat, hogy beszéljek vele, megvan és az ikonja Death City-re mutat, így nem foglalkoztam vele, hogy most épp nem lehet elérni. Majd ha megint lesz nyitott út a városba, lerendezem a dolgot.
    Tegnap vissza kellett menni Agrorpomba, ahol a mercek megint belémkötöttek. OK, akkor takarítunk. Eközben meg majd hasraestem egy fűben heverő testen megbotolva. No ki az? Bes! Ó hogy a...
    Olyan régi mentésem már nincs (12-t pörgetek körbe), ami az ő akciója előttről való, így ha jól értelmezem a leírást, talán be sem tudom fejezni.

    Akkor most kicsit átállok CoP-ra a Way in hase (leánykori nevén (Spectrum Project) moddal, bár ennek az angolja még eléggé ergya, de már játszható...

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák