Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs1956

    senior tag

    válasz Oliverda #42020 üzenetére

    Lehet, de mindennek az átmozgatása egy tortúra lenne, és egy vagyonba kerülne.
    Egyszer akartam megszabadulni két OTP-s devizaszámlámtól...Pontosan ötször kellett visszamennem a fiókba, és kb 6 órát vettek el az életemből.Két, nem nagy összegű számla megszüntetéséért.
    Nem ám otthonról két kattintás Bár hitelt gondolom kapnék 1 perc alatt a fotelben ülve is.
    Amúgy nem rossz a csomag, kb 700 Ft számlavezetési díj, 0 FT sms értesítés, az átutalásokra is minimális összeget számít fel.
    20000 Ft alatt például ingyen utalhatok. Ezt ki is szoktam használni, ha "nagyobb" összegről van szó, egymás után utalgatok 20000 forintjával.
    A problémám az, hogy nem tudnak egy normális választ adni egy egyszerű kérdésre.
    Az ügyfélszolga miért vonul el 5 percekre tanácskozni??
    Hogy a népszerű hasonlattal éljek: ez nem agysebészet. Kb. 10 sor vonatkozik rám, abból kéne kisilabizálniuk az eredményt. Én félkegyelmű, debil vagyok ehhez, de hát ők a banki ügyfélszolgák, akiknek ezt fejből kéne tudniuk.
    Szóval kiváncsian várom az eredményt, ami érzésem szerint 4000+2000 pár száz forint lesz...
    Akkor majd felhívom a komát, tetemre, de ő el fogja magyarázni, hogy ez így van jól, és én mit értettem félre.
    De nem baj, mert jó pap holtig tanul.

Új hozzászólás Aktív témák