Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spe88

    senior tag

    válasz Tuomas #26242 üzenetére

    Nyilvánvalóan nem az ATM-ekre gondoltam hanem az azokat működtető bankokra egyéb pénzintézetekre. Globálisan sem olyan marha nehéz egy ilyen lista összeállítása, van egy halom bank, ami ugyanazon a néven jelen van több országban. Igen kis hazánkban is van egy halom bank-, illetve tksz.-ATM, de ha teszem azt a Revolut le van szerződve itthon 5 bankkal Spanyolországban 10-zel stb stb, akkor az a globális lista az mondjuk 3000 sort tartalmaz (hasamra csaptam), azért nem olyan marha nagy az a lista, láttunk már ennél nagyobbat, meg fogunk is, szerintem a munkahelyünkön is. A tájékozódásom meg pont erre irányul, hogy megtudjam melyik az a bank, ami elfogadja, magyarán létezik-e olyan lista. Rámegyek a Revolut oldalára, kiírja hogy mittudomén contracted banks, legördülő lista Spain kiválaszt és kidobja a 10 találatot, ez olyan irreális? Vagy hogy gondoltad a tájékozódást, hogy elmegyek Spanyolországba, rákeresek a spanyol MNB-re még itthon, kilistázom a kereskedelmi bankokat és egyenként kikeresgélem, hogy melyikkel van leszerződve a Revolut, mert ha igen, akkor inkább benyelem a mindenkori költséget. Nyilvánvalóan a Revolutnak az oldalukon kell, hogy legyen egy lista, hogy kikkel van leszerződve. Ha nincs, akkor az nem túl userbarát dolog, értem én, hogy ha ingyen van mit rí az ember, dolgozzon meg érte, de ha 2 euróért napokat kell böngésznem, akkor megette a fene. Erre lettem volna kíváncsi, hogy létezik-e ilyen lista. Másrészről meg fuvarozóként nem hiszem, hogy kenni-vágni fogom, hol melyikkel van szerződve, és ezeket keresgélni, egy héten van hogy 10 különböző országban van az ember.

    @zerodot Köszi, ilyenre gondoltam. Bár ahogy elnézem eléggé átláthatatlan az egész. Mindenféle fórumpostokat kell olvasgatnom hozzá. Hát szomorú, hogyha a Revolut itt tart, mert így a sok ingyenesség mit sem ér, ha egy szenvedés az egész. Azalatt az órák alatt míg megtalálsz valamit többszörösét megkeresed a kezelési költségnek. De azért köszi :)

    [ Szerkesztve ]

    Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

Új hozzászólás Aktív témák