Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz joci86 #2588 üzenetére

    Rendben voltak a beállításai, azt átnéztem. Valószínűleg rájöttem a hiba okára. Bluetooth-on csatlakozott a rádióhoz, és bár hiába van beállítva, hogy a hangszórókon keresztül jöjjön a hang, semmi nem jött. Kivéve az első utasítás, de az valószínűleg azért, mert akkor még nem fejezte be a bluetooth csatlakozást.
    Most nem engedtem csatlakozni, és végig navigált. De jó barátok nem leszünk: továbbra is előfordul némi késés: már kifordultam a körforgalomból, de még azt mutatja, hogy bent vagyok, majd gyorsan utoléri magát. 1-2 másodpercet marad csak le néha, de az pont elég lehet egy bonyolultabb kereszteződésnél.
    A másik, hogy a fix traffikat hanggal nem jelezte, csak egy kis pötty a térképen.
    A hibái ellenére szerintem azért fent hagyom, mivel jobb alkalmazást nem tudok.

    Más:
    Gyalogos navigációhoz mit használtok? Én próbáltam a google maps-et, de a térképet sokszor nem a megfelelő irányba forgatta (konkrétan, ahogy sétáltam, össze-vissza forgatta). Mintha az iránytű behülyült volna (volt kalibrálás is). Magát az útvonalat korrektül megtervezte. Találkoztatok már ilyennel?

Új hozzászólás Aktív témák