Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • markyy18

    aktív tag

    válasz boletus #601 üzenetére

    Persze kinek mi jön be. Félreértés ne essék nekem nagyon tetszik a telefon és orbitális nagy gyári hibát ami a használatot befolyásolja nem tapasztaltam a telefon hibátlan csak ez a kijelző fakulás a HOX után "rossz". Olyan ez mint mikor van egy nagy felbontású telefonod és utána használsz egy sokkal kisebb felbontásút és bántja a szemed. Nem hiba ez csak MÁS. :D Igaz ettől még az örömöm nem csökken sőt egyre jobban tetszik a telefon. :)

    (#603) hurrikan: Nem csak neked hanem általánosan írtam h nem kell letámadni ha olyat írok ami nem tetszik. :D
    Igen a videón látni h ha döntik a telefont kifakul a 2 Sony, lehet h eddig rosszul fogalmaztam nem teljesen fehéredik ki de egy HOX-hoz képest észrevehető persze azzal is tisztában vagyok h ez a technológia ezt tudja. Hidd el van hogy nem csak merőlegesen nézem a telefont persze akkor sem 180 fokból mert az nem normális egy készüléknél sem. ITT látszik kb h mit tud a HOX a többihez képest. A Sony kb olyan mint a képen az Lg vagyis valami hasonló.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák