Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    BRIKLY

    Én még egyelőre csak várnék tapasztalatokat, hogy mennyit változott az akkumulátor idő. Azért lenne egy-két-három kérdésem még... Főleg az, hogy minden frissítésre rá tudod építeni a ROM-odat vagy cikázni kell a fícsörök között? Wifin tudsz-e kalibrálni kicsit meg a kameraszoftveren vagy ennyire mélyen azért ne kívánjak semmit? :)) Esetleg meg tudod csinálni, hogy beleintegrálod az appok mozgatását SD-re? (Mert kicsit bonyolultnak tűnik számomra meg zavar, hogy csak patricionálni lehet... Régen az X8-ra feltettem a GingerDX-et és automatikusan engedélyezte, hogy kihasználhassam az összes helyet SD-n). Tudom kicsit erősnek tűnik és nem is várom el, hogy megcsináld... Ez a Sonynak feladata ;] csak megkérdeztem, hogy mennyire vagy ilyen téren otthon benne.. :U

    + ez működhet amit leírtam? 4904-es hozzászólásom

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák