Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • Közönségkedvenc Galaxy vált One UI 6.1-re

    ma Ezen a héten sem tétlenkedett a Samsung szoftverfejlesztő csapata.

Új hozzászólás Aktív témák

  • air

    nagyúr

    Arra van valakinek valami ötlete, hogy az Xperia kezdőképernyő launcher mi a fenéért fut folyamatosan, amikor a Nova az alapértelmezett, és a gyári launchert még le is tiltottam?
    Ilyet még nem tapasztaltam, hogy egy letiltott alkalmazás rendre benne van a futó alkalmazások listájában. :F
    Illetve korábban az U-mon jól működött az, hogy ha a Google Szolgáltatások keretrendszert Greenify-jal hibernáltam, akkor nem nem indult újra addig, amíg Gmailt, Play-t, auto. szinkront vagy valami ilyesmit el nem indítottam. Itt az is állandóan újraindul "magától". Illetve biztosan valami progi rúgja be, de nem jövök rá, hogy melyik.
    Előre is köszi.

    Egyébként ezeket a problémákat leszámítva, én is inkább a készülékkel elégedettek táborához tartozom.

    (#28956) Eperkutyus
    Nem kell visszaállni. SUS-sal tedd újra az egész 4.3-at, vagy PCC-vel csinálj javítást!

    [ Szerkesztve ]

    Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Új hozzászólás Aktív témák