Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noezmegmi

    tag

    válasz darvinya #27947 üzenetére

    Oké köszi ezt az első nap a Xpéria vonalon megadták , de ott is kérdeztem Xperia Care és mit csináljak vele? Ez nem a My Sony oldal meg se közelíti a My Samsung oldalt ahol kétféle teflonszám Helyi és Ingyenes, Online Chat , Saját kérdést írhatsz amire válaszolnak. Van egy angol fórum ahol ..?? amit elérsz böngészőből is. Ha valamiért érdeklődök már biztos be vagyok írva a fekete lsitára a kedves hölgy nem kedves lesz :D Képek számozása arra azt mondták egyesével kell folytonosra számozni mentés után :D vagy külön havi mentést csinálni és akkor nem baj , ha sok DSC 0001 van a kérdésem, ha Ónodi vásárban készitek képeket és szeretném összerakni egy mappába és lesz egy 12 havi x 50 képem ami ugyanazok a számok azzal mit csináljak :Y :C nem mondot rá semmit. Ja a suportnak csak limitált képet szabad küldeni, mert nem kapják meg! Én először 11 képet küldtem, aztán 7 képet, tegnap 4 képet és nem válaszoltak hány képet lehet nekik küldeni? Azt mondta a hölgy akkor sikeres a küldés ha kapok sorszámos váalsz levelet. Nem kaptam idáig egyetlen ilyet sem :( Vicc fogyasztok megalázása.

    Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

Új hozzászólás Aktív témák