Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutuhawer

    őstag

    Egy kicsit belefáradtam én is... az olvasásba. :D Nem írok, mert attól nem lesz előbb frissítés.
    A vásárlónak azt mondom, hogy
    -a wifivel volt gondom, de holnap, egye-fene próbálom a winampot, hátha megy pufferelés nélkül is
    -én a kiválós teszteredmények és a fényezés miatt büdös k. I. , hogy nem butítom le a prémium autós játék grafikáját, csak azért, hogy ne dobjon ki. Bizony k. gyorsan kidob a Real Racing 3 és a google profilomat is néha Guest-nek érzi, de ez egy egyedi játékspecifikus probléma
    -becsapós dolog szerintem a 4G / LTE képes telefon. Ez szupergyors adatforgalmat jelent , de nem használhatom a szupergyors adatforgalmat, mert szupergyorsan betelik a limit... Ez egy hátrány de nem a telefonnak, hanem a tetves szolgáltatóknak.
    -A fényképekhez nem értek
    -A kijelzőkhöz nem értek, nekem tetszik ez, nincs gáz
    -A belső memória nekem is megtelik , ha felteszek 2 játékot
    -ajánlom a telót még azért, mert a súlya a megbízhatóság jele. Ha nem működik, ütni is lehet vele :))

    NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Új hozzászólás Aktív témák