Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Srácok!

    Akkor szedjük össze a problémákat:

    1. Gyenge wifi: Fogtam egy programot amit laptopon és két mobilon is futtattam ugyanazon fizikai pozícióban. Az eredmény az, hogy a két telefon között hangyafing a különbség. De a laptoptól sem marad el. Szóval a gyenge wifi bekiabálásokat szerintem gondoljuk át kicsit. Főleg, hogy a routeres topikban is mindenkinek a szájába van rágva, hogy nem fog 300Mbit átjönni semmin sem mert az elméleti maximum....ráadásul a jelek terjedését csomó minden befolyásolja mindenkinél mások a terepviszonyok...
    De egyébként azon száll el az agyam, hogy 1 meg 2 pálcika meg ilyenekkel panaszkodnak itt egyesek de egy tetves mérést nem tud elvégezni egy app-al, vagy a router-hez nem tud hozzányúlni anélkül, hogy megborulna a világegyetem...

    2. szoftveres katyvasz:
    (#12325) BRIKLY: Gondolom nem az első perctől állnak fent a problémáid. Akkor ok-okozat összefüggés alapján le lehet vezetni, hogy történt valami aminek ez lett a következménye, hogy most vacakol...nem?

    (#12327) anderledaniiPhone-t idehozni teljesen felesleges, nem egy liga...

    (#12352) kecskebégető Nekem Xperia U volt előtte. Ugyan a P problémáiról csak olvastam, de a U-nál is lehetett érezni egy-két dolgot...Azért a SP olyan messze van ezektől mint ide Mekka...

    Még mielőtt valaki megvádolna elfogultsággal, azzal közlöm, hogy közel sem vagyok elvakult. A lenagyobb ramkezelési problémám, az volt, hogy bezárta magát a Chrome egy oldalnál. Na de ugyanezt laptopon is eljátsza, főleg ha van bent egy-két jóféle flash reklám...
    Ja és nálam is van, hogy egy erőforrásigényes programból kilépve újratölti az ikonokat. Kb 0.8 másodperc az amibe ez nekem kerül...én együtt tudok ezzel élni.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák