Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KyeX

    csendes tag

    válasz bubus66 #1151 üzenetére

    Telenoros vagyok, nagyon az elején vettem a készüléket, így a webshoppos rendeléshez mostanában promózott bt fülest sem kaptam. Ismerem a fülest, amit a t-nél adnak most. 3 éve majdnem ilyet vettem, végül az audio technica ath-sj3-at váladztottam, jobb hangja volt. Még egy sony mdr ex 50 lp-vel használom, ha nincs nálam a fejes :)

    (#1152) anaqer

    Az 1/2.3" szenzor majd talán évek múlva elterjed, mint forradalmi újítás, bár kétlem. 2007 óta alig fejlődtek a mobilkamerák 1-2 kiugró példától eltekintve (samsung innov 8, nokia pureview 808, lumia 1020), Ha a középkategória tudná a k750 képminőségét hozni, teszem azt, 5-8 mpx-es felbontás mellett hozni, a felhasználók többsége elégedett lenne. Bár ehhez tényleg szenzorméretet kéne növelni. Visszaemlékezve nem voltak olyan aprók ám azok a kameramodulok.
    A raw api-t meg kérdés, mennyire használná ki egy átlag user. Én mondjuk tudnám értékelni ha raw-al dolgozhatnék a telón is.
    Ha szabad kérdeznem, milyen tükrös géped van?

    (Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

Új hozzászólás Aktív témák