Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imike_80

    aktív tag

    válasz zolnagy #4637 üzenetére

    Nekem sincs még frissítés a Telenoros L-re. Annak idején ugyanez volt a Neo-val. Mivel a cégünk Telenoros flottában van, mindig ott veszek telefont. Előző telefonomnál - Xperia Neo - megjött a frissítés mindenki másnak, csak nekünk Telenorosoknak jött utoljára. Az elsőt asszem még kivártam, aztán jött egy másik, azt már nem bírtam ki, felraktam egy generic ftf-et Flashtool-lal. Kb. 1 hónap múlva jött ki a többi Telenorosnak. Onnantól kezdve azt hiszem még volt egy kisebb frissítés, de szinte elsőként jött meg OTA-n, mert a generic ftf volt már fenn. Semmi hátránya nem volt. (Az egy jó kis ftf volt.) Mondjuk, addigra már le is telt az 1 év gar, szóval root-oltam is. Amúgy darvinya kollégának köszönhetően össze volt gyűjtve mindenféle ROM, amiket csak akartunk minden szolgáltatótól. Még az a ROM is, amivel 2 évvel azelőtt kivettük a dobozból.
    Szóval, ha tudnám, hogy MIKOR jön meg a Telenorra a frissítés, akkor lehet, hogy várnék vele. De most, hogy itt a hosszú hétvége, elképzelhető, hogy nekiesnék Flashtool-lal. ;)
    Valakinek fenn van esetleg Dropboxon a GENERIC 4.2.2 ftf? Tudnátok adni egy linket?

    Üdv.: Jim

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák