Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Binyi01

    aktív tag

    válasz k810 #35622 üzenetére

    Pozitív, hogy könnyen átlátható, gyors, meg gyárilag egész jó dolgok vannak rajta.
    Negatívum az apps. Másoknak nem tetszik a böngészője, Nekem nincs vele bajom.
    Még biztos kiegészítenek majd.

    ‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

  • study

    tag

    válasz k810 #35622 üzenetére

    Kérdést nem tudok feltenni és az igaz, hogy elfogult vagyok az általam használt rendszerrel szemben.
    Kb. ez jött le.Ha visszaolvasol egy kicsit akkor láthatod hogy az ilyen esetektől eltekintve ez egy jó hangulatú fórum.Remélem az is marad.

  • Wheelbarrow

    aktív tag

    válasz k810 #35622 üzenetére

    Fogd szépen a droidos műanyag szappantartódat aztán főzögesd a romot míg romtelefon nem lesz belőle. Aztán ha rútoltad a debuggert és téglázódik akkor dobd el messzire azt a műanyag sz@rt :K
    Ne akarj arról írni ami nem érthetsz, mert csak összezavar.
    Mi győzzünk meg arról, hogy jó a Wave? Minek győzzünk meg? Mi tudjuk, hogy jó. Az meg nem érdekel minket, hogy neked nem jön be.
    El tévedtél Bambi. Nem itt van az erdőtűz. :D

  • leslieke

    Jómunkásember

    válasz k810 #35622 üzenetére

    Pedig jó lenne ha konkrét kérdést írnál. Tényleg könnyebb lenne válaszolni.

    A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

  • Swami

    senior tag

    válasz k810 #35622 üzenetére

    Ha nekem kellene cikket írnom a Badáról és a Wave-ről, azzal kezdeném, hogy a neten fellelhető összes anyagot elolvasnám róla az összes olyan nyelven, amit bírok, magamhoz vennék egy telót meg a kézikönyvét és addig nyomogatnám, amíg jól nem ismerném.
    Na csak ezután merészkednék ki a terepre a Badások közé; tudva azt, hogy mindent megtettem annak érdekében, hogy megértsem ezt a különös idegen fajt és rendelkezem némi rálátással a rendszerükre, ergo már néhány kérdés is megfogalmazódott bennem ezzel kapcsolatban.
    De ha pl. marhára elfogult lennék, mert nekem pl. mindig iPhone-om volt, sőt még a gépem is Mac (és az is volt mindig), akkor azt mondanám a szerkesztőnek, hogy
    "Idefigyuzz Pistikém, tudom, hogy nem csipázol, de kérdem én, hogy együtt tudnál élni azzal, hogy kerékbe törted a karrierem, hogy megnyomorítottál, hogy full alkeszt csináltál belőlem, hogy kataton állapotban fekszem a diliházban, hogy kimetszettem a saját nyelvem, hogy fülembe forró ólmot öntöttem, hogy sátánista tömeggyilkost csináltál belőlem, hogy 20 évre becelláztak, mert kiírtottam az egész családom (meg persze a tied is) ... és még sorolhatnám! Hhm? És mindez miattad. És mindez a Bada miatt! Utoljára és nyomatékosan kérlek, ne tégy tönkre! Add a melót inkább a Sanyikának, ő úgyis sokkal nyitottabb, mint én. Hidd el, örülni fog, mint majom a badának.

    [ Szerkesztve ]

    Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

  • szimike79

    őstag

    válasz k810 #35622 üzenetére

    Ha még érdekel a véleményem leírom, csak eddig nem voltam gépközelben.

    Ez egy elég fiatal rendszer a többihez képest (értsd:IOS, Android, Symbian).
    A samu saját fejlesztése, de próbálták összeszedni bele a többi rendszer pozitívumait, kisebb, nagyobb sikerrel. Van aki azt mondja a menü rendszer hajaz az iPhone-ra, míg a főképernyő Widget-es része inkább droid. Szerintem egész kellemes mind a kezdőoldal Widget-es felülete,mind pedig a menü rész. De a témákkal beállíthatsz neked tetsző kinézetet is, vannak tényleg szép témák ehhez. Az alsó gyors menüsort is neked tetszőre állíthatod. Egy negatívum, a főmenü háttere nem változtatható, az fekete. Viszont a kezdőképernyő fényképpel, témával, valamint a Widget-ekkel egész jól testre szabható. Maga a telefon személyes véleményem szerint könnyebben használható, jobban átlátható mint a droidos vetélytársak. Mindez a hardverből kifolyólag ráadásul gyors és szinte akadásmentes. A TW 3.0 kezelőfelület ízlés kérdése, nekem tetszik, de ezzel nincs mindenki így. Egyetlen igazán komoly hátrány talán az app store, ahol azért a konkurenciánál jóval kevesebb cucc van, (de egy zárt op. rendszeres telónál kategóriákkal jobb) ami letölthető, de nemsokára elérhető lesz a fizetős store (ha a Samsung is úgy akarja) és akkor nagyban nő itthon a lehetőségek tárháza. Az ingyenesben is található hasznos dolog, ami segít javítani a teló használati értékét. És folyamatosan kapjuk az alkalmazásokat, hasznost, haszontalant egyaránt, erre nem térnék ki. Ez is kisebb menyiségben mint más rendszerekhez. A firmware-t fejlesztés alatt áll, frissítések: 1.0-ra többet is adtak ki, jelenleg 1.2 az aktuális(WaveII-n az fut), és várható is a 2.0-a valamikorra. Egy átlagfelhasználó, vagy egy mezei mobilról váltó igényeit maximálisan kielégítheti, ha valaki droidról vagy IOS-ről vált már nem biztos hogy megfelel majd neki. Amiben jó, bár van ami a badától független:
    Fényképezés,
    videókészítés HD-ben
    Szerintem zeneileg is rendben van
    videólejátszás élvezhető minőségben (kijelző méretét figyelmen kívül hagyva)
    játék
    Én az internetezést is ide sorolnám mert kellően gyors, jól használható(az ugráló fejlécet leszámítva)

    Röviden ennyi, a teljesség igénye nélkül. Előfordulhat hogy kihagytam olyat ami érdekel, kérdez, és segítek ha tudok. :K

    Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

Aktív témák

Hirdetés