Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz doongoo #1053 üzenetére

    Mondjuk az jó hír, hogy nem sérülékeny a lünetta, én sajnos szinte mániákusan próbálok vigyázni a dolgaimra. Az óráimmal is az volt a baj, hogy előbb utóbb kaptak 1-2 karcot (vagy az üveg vagy a lünetta), le is szoktam a hordásról. :D Plusz funkcionalitását tekintve nem sokat ad a mai világban, persze tudom én, hogy ékszer is az óra, de alapvetően nem szeretnék egy dologért kiadni 4-500k-t, hogy évente 3x vegyem fel, amikor fényesbe öltözöm. :B

    A kijelzőt nem féltem alapvetően, a ház is fémből van, kétlem, hogy abban kárt lehetne tenni. A kérdés itt is szerintem alapvetően az, hogy a lünetta mit bír majd. Nálunk van 2 kicsi gyerkőc, szeretik apa cuccait elcsórni, ha épp nincs rajta (és olyankor elég gyorsan tudnak futni. :D), szóval valami majd kell rá.

    Azt passzolom, hogy lehet-e cserélni, de mindenesetre ha lehetne, az hosszabb távon megnyugtató lenne. Nem tervezem cserélni 1-2 éven belül, nagyon meg vagyok elégedve az órával.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák