Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#51) NemMo

NemMo
(fanatikus tag)

Van valakinek tapasztalata arról, hogy xiaomi telefonokkal jól működnek e a samsung okosórái?

(#52) ferenck

ferenck
(tag)

Szívesen látnék egy olyan összehasonlító tesztet amiben a 42 és a 46 mm-est használják ugyanúgy, hamarabb megadja-e magát a 42-es, vagy hasonló üzemidőkkel bír?

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#53) LosBlancosrm válasza ferenck (#52) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Páromnak 42-es van, üzemidő kb a fele.

(#54) Tris2011

Tris2011
(újonc)

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy whatsapp, viber, facebook messenger alkalmazások üzenetei megjelennek-e az órán és olvashatóak-e rajta.
Külföldi fórumon olvastam, hogy whatsapp üzenetekből csak a legfrissebb olvasható, ha valakitől egymás után 3 üzenetet kapsz, akkor csak a legutosló olvasható, ez mennyire igaz?

Részemről alapvető fontosságú lenne, hogy az üzenetküldő alkalmazásokkal kompatibilis legyen az óra.

Nokia Lumia 925 - Samsung Galaxy S5 Duos - Samsung Note 5 Duos - Samsung Galaxy S7 Edge Duos - Samsung Galaxy S8+ Duos

(#55) vodrosjozsi

vodrosjozsi
(senior tag)

Ez az óra hogy imitálja a mutató járását?
Külön vagy beépített programmal?

Samsung Galaxy S9+/Samsung Gear S3/Samsung Galaxy S7

(#56) LosBlancosrm válasza vodrosjozsi (#55) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Ketyegés? Gyárilag bekapcsolható.

(#57) daninet válasza laleh (#37) üzenetére

daninet
(PH! addikt)

Trust me.. I'm from the internet. ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#58) vodrosjozsi válasza LosBlancosrm (#56) üzenetére

vodrosjozsi
(senior tag)

De hol?

(#59) LosBlancosrm válasza vodrosjozsi (#58) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Ez gyári számlap, Galaxy Wearable alkalmazásban szabható testre.

(#60) Jano_023 válasza mzoltan321 (#49) üzenetére

Jano_023
(őstag)

Szerintem is aktivitás mérőre van szükséged és nem erre. Sajnos a kettő együtt hogy elegáns is legyen és vigyázni se keljen rá nehezen fog összejöni.

Huawei Mate 10 Pro, ''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#61) vodrosjozsi válasza LosBlancosrm (#59) üzenetére

vodrosjozsi
(senior tag)

Huh bocs, privátba ment.
Szóval remélem kidobják S3-ra is

(#62) bteebi

bteebi
(PH! addikt)

Ahogy nézem, a pulzusmérés ebben is szar. A 45-ös pulzus nem nagyon reális, hacsak nem vagy nagyon kemény sportember. No offense, valószínűleg nem vagy. Amúgy alapvetően tetszetős, bár a jóval gagyibb (és egyben olcsóbb) Amazfitemet nem fogom lecserélni. Legalábbis nem egy ilyenre.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#63) delta1017 válasza bteebi (#62) üzenetére

delta1017
(tag)

normálisan rakd fel és nem fog félre mérni

(#64) Hatvan9

Hatvan9
(senior tag)

Nem rossz de az Apple Watch melett nem igazán rúg labdába, meg ezek a Samsung grafikus felületek elég visszataszítónak hatnak.

(#65) delta1017 válasza Hatvan9 (#64) üzenetére

delta1017
(tag)

tipikus apple fan hozzászólás

(#66) doooo válasza delta1017 (#65) üzenetére

doooo
(őstag)

Függetlenül a fanságtól, tipikus nonsense is, de ez van...

(#67) Bodrik válasza Hatvan9 (#64) üzenetére

Bodrik
(MODERÁTOR)

Nekem volt mindkettő.
Mivel két külön rendszerről beszélünk, így a véleményed erősen túlzás. Már csak azért is, mert IOS rendszer mellett a Samsung órák egyes funkciói nem működnek. Már csak emiatt sem lehet összehasonlítani őket.
Hosszan lehetne értekezni az Apple és Samsung órák mibenlétéről, de ez nem az a topik. :)

Vagyok aki vagyok...

(#68) sebgutkopf

sebgutkopf
(őstag)

Néhányaknak már van ilyen órájuk itt a fórumon. Tényleg ennyire kritikán aluli az aktivitás közbeni GPS nyomkövetés (pontatlanság és nagyon ritka mintavétel), vagy a tesztelt készülék volt hibás? Ez a készülék a tesztben leírt nyomonkövetési minőséggel vállalhatatlan mindaddig, amíg nem javítják.

Remélem az óra tulajok ezt a problémát vagy cáfolni tudják, vagy mielőbb javításról fognak beszámolni!

(#69) 0P1

0P1
(fanatikus tag)

Gondolkozok okosóra beszerzésén, ez eléggé tetszik, de nekem az egyik elsődleges szempont a mobil fizetés. Ha jól tudom, ez csak Samsung pay-t támogat, ami nem érhető el Magyarországon. Apple Watch meg csak Apple Pay-t, azis kilőve. Nézegettem Garmin-t , de Garmin Pay sincs még Magyarországon.
Van egyáltalán olyan okosóra, amivel itthon is tudok fizetni ?

(#70) Divinity válasza 0P1 (#69) üzenetére

Divinity
(senior tag)

:N

jelenleg legalábbis egyik se.

.sign{ display: none; }

(#71) delta1017 válasza sebgutkopf (#68) üzenetére

delta1017
(tag)

Megnézem majd neked

(#72) Joachim21

Joachim21
(senior tag)

Hosszú ideje várok már egy ilyen okosórára. Szerintem elég elegáns, főleg egy fém vagy bőr szíjjal kiegészítve.

:)

(#73) Bodrik

Bodrik
(MODERÁTOR)

A szombathelyi MediaMarkt áruházban mától átvehető egy 46mm-es Watch. Akit érdekel, az ingyen és bérmentve megkapja a rendelés részleteit. Én közben megvettem máshol.

Vagyok aki vagyok...

(#74) xb12x

xb12x
(kvázi-tag)

A 4. oldalon levő térképet a bejárt úttal hogy lehet előcsalni?

(#75) bteebi válasza delta1017 (#63) üzenetére

bteebi
(PH! addikt)

Normálisan van felrakva (szerintem). Elég szoros. Igazából nem tudom, hogy lehet nem jól felrakni :U. Mondjuk egyszer vagy kétszer volt már olyan, hogy nem mért, de az megint másik kategória.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#76) jacis válasza balgab84 (#2) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

+1

Samsung Galaxy S7e

(#77) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Jó lett a teszt, köszönjük! :)

(#78) delta1017 válasza bteebi (#75) üzenetére

delta1017
(tag)

Nekem mindig reális értékeket írt, azért gondoltam, hogy nem jól van a csuklódon.

(#79) Maxximus válasza jacis (#76) üzenetére

Maxximus
(őstag)

sajnos +2

Note8Ds,S8P+DEXII+GearS,HuawW2+GearVR324+Gear360*iphoneX**N7(II)*iPad PRO9,7"(LTE)*VIDEO:DJI Osmo2,Mavic AIR*ZENE:FiioX5III+iBassoP5,DragonFly Red,Furutech ADL,S.HD600,AKG545,845BT,BOSEQC25,LCD2,Sony MDR1000X

(#80) LosBlancosrm

LosBlancosrm
(őstag)

Apple hoszárok a számokon kívül tudnak valamit, hogy mitől lett nagy szám a watch?

(#81) Divinity válasza LosBlancosrm (#80) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Van benne elesés funkció.:DDD

.sign{ display: none; }

(#82) delta1017 válasza Divinity (#81) üzenetére

delta1017
(tag)

Így működik [link] :D

(#83) jacis válasza LosBlancosrm (#80) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

Nekem pl az óra és a kijelző arányai. Samsung órákon van egy atom nagy keret ami tök csúnya.

Samsung Galaxy S7e

(#84) LosBlancosrm válasza jacis (#83) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Samsung legalább órának néz ki, nem gyerekkarkötőnek... Viszont az Apple Watch ugyan úgy néz ki, mint az előd, kicsit jobb kijelzőaránnyal. Ez ad okot az izgalomra? 🤔

[ Szerkesztve ]

(#85) zseko

zseko
(PH! kedvence)

Tetszik. Az ára nem :D MiBand2-m van, amire kell, arra pont elég. A kinézetet persze irigylem, viszont a ~20 napos üzemidő jobban tetszik a miBand2-nél, és mint mondtam, amire kell arra pont elég, főleg az áráért.

(#86) worxland válasza zseko (#85) üzenetére

worxland
(őstag)

"Az ára nem :D " - gearbest-ről 7142 foriintért vettük. Tényleg drága.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#87) delta1017 válasza zseko (#85) üzenetére

delta1017
(tag)

Nem egy kategória, nekem van Mi band 3, gyenge eresztés arról nem is beszélve a vastag csuklómon elég bénán nézki szegény.
Az hogy mennyi ideig birja, teljesen mindegy, bàr nem elhanyagolható tényező.
Úgy is van mit tölteni, ha az órádat éppen aktuálisan nem kell.

(#88) zseko válasza worxland (#86) üzenetére

zseko
(PH! kedvence)

Kétlem, hogy 7142-ért te eredeti Galaxy Watch-ot vettél, azt drágállom, ha még egyszer elolvasod.
Egyébként én ~4600-ért vettem a MiBand2-őt.

(#87) delta1017 "Nem egy kategória"
Talán éppen ezért írtam, hogy amire kell arra pont elég, főleg az áráért?

"Az hogy mennyi ideig birja, teljesen mindegy"
Neked lehet. Én nem kívánok vele szarakodni.

(#89) worxland válasza zseko (#88) üzenetére

worxland
(őstag)

Igazad van, benéztem, összekevertem egy másik topikkal. :D

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#90) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Nem nagyon kedvelem az okosórákat, mert érzésem szerint csak egy divat cikk, de ez a Samsung lehet megkedvelteti velem. Tetszik

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#91) chris-v

chris-v
(senior tag)

Ennyiért inkább veszek valami rendes órát!

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#92) delta1017 válasza zseko (#88) üzenetére

delta1017
(tag)

Arról nem is beszélve, hogy monokróm kijelzővel nem nehéz összehozni azt az üzemidőt. :D

(#93) zseko válasza delta1017 (#92) üzenetére

zseko
(PH! kedvence)

Monokróm vagy sem, az aksi mérete is csak alig negyede-hetede ezekhez képest :)
Szerintem többet számít a 'felesleges' extrák hiánya, a kijelző mérete, az 'oprendszer' fogyasztása, és a hardver fogyasztása.
Szeretnék én is egy ilyet persze, de számomra az ár/érték aránya rettentő rossz lenne, ezért nem éri meg. Nem lenne kihasználva. Még a MiBand2-t sem használom ki :N Mutassa az időt, jelezzen ha hívnak/írnak, és hosszú aksiidő legyen, ez volt a fő szempont, és persze jó áron. Az ébresztés, alvásmonitorozás külön öröm, a vízállóság pedig már a csúcs ;)

(#94) Rakeem

Rakeem
(senior tag)

Én ma vásároltam egy 46mm-es Watch-t a Note8-am mellé.
Szokni kell a méretét, meg a tudását is.
Jelen pillanatban túl sok újdonságot hordoz magában a csupasz csuklómhoz képest :D, így gyakorlati tapasztalataim nincsenek.
Vagyis egy van. Baromi nehéz rá stílusos, de átlátható óralapot választani/találni. Nekem még nem sikerült. :(

i7-4790K//Asrock Fatality Z97X//R9-390X//Galaxy Note8//Galaxy Watch

(#95) Bodrik válasza Rakeem (#94) üzenetére

Bodrik
(MODERÁTOR)

Nagyon sokat meg kell nézni, míg találsz egy olyat, amire azt mondod, hogy ez az, ezt kerestem.

Vagyok aki vagyok...

(#96) LosBlancosrm válasza Rakeem (#94) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Nézd meg az SWF számlapokat... Elején amúgy én is elegáns számlapot kerestem, aztán egyre több digitális tetszett meg. Órán lehet, hogy jobban is mutatnak(MD széria). Sajnos ráfüggtem a számlapokra(vásárlásra is) :D

[ Szerkesztve ]

(#97) NemMo

NemMo
(fanatikus tag)

Vettem 46mm órát. Eddig nagyon tetszik sokkal szebb, mint a képeken. Milyen appokat javasoltok letöltésre?

(#98) cseppelcs

cseppelcs
(lelkes újonc)

Üdv mindenkinek!

Én is vettem egy 46mm-s verziót és eddig két dolog zavaró benne.
1, Naponta kb 50%-t merül a készülék pedig nincs gps és wifi beállítva. A fényerőt is visszavettem 5-re.
2, Pár feltöltés után az Allways On Display nem működik. Ilyenkor újra kell indítani az órát és már van AOD-m

Van valakinek erre valami ötlete, hogy mit nézzek meg, mit állítsak be?

bye

(#99) delta1017 válasza cseppelcs (#98) üzenetére

delta1017
(tag)

Vasárnap délelőtt töltöttem fel, és most van 58%.
Allways On Display nincs negatív tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#100) xb12x válasza cseppelcs (#98) üzenetére

xb12x
(kvázi-tag)

Nekem is kb 50%-ot eszik meg egy nap 8-as fényerővel, de a pulzus és a stressz mérés folyamatosra van állítva. Viszont futottam bele olyanba, hogy nem gyári watchface értelmetlenül sokat fogyasztott. Uninstall után megjavult. Érdemes lehet még megnézni a Wearable, hogy mi eszi az aksit. Én a Flipboard-ot kidobtam mert nem használom. A Spotify is tud fogyasztani, akkor is ha nincs használva.

AOD-val gondom nem volt.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.