Hirdetés

2019. február 24., vasárnap

Gyorskeresés

(#301) nbukta77 válasza LosBlancosrm (#300) üzenetére

nbukta77
(PH! addikt)

Iphonos szinkron rosszabb. Most nekem is egy xs- el van ossze kapcsolva. Nem birja ugy, mint a note9- el.

Apple iphone xs gold, apple watch series 4 gold edelstahl, Ipad pro 11, apple tv, iPod 6 gen, Airpods, Playstation 4 pro

(#302) kislaci válasza PeteePeti (#299) üzenetére

kislaci
(fanatikus tag)

De neked a 42-es van?

(#303) PeteePeti válasza kislaci (#302) üzenetére

PeteePeti
(fanatikus tag)

46-os van nekem, 20,5 cm a csuklóméretem, a 42 szerintem bénán nézne ki rajtam! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9+ Samsung Galaxy Watch 46mm

(#304) kislaci válasza PeteePeti (#303) üzenetére

kislaci
(fanatikus tag)

Csak azért mert annak az akksi idejéről beszéltünk.

(#305) PeteePeti válasza kislaci (#304) üzenetére

PeteePeti
(fanatikus tag)

Jah, akkor sorry! :)

(#306) Ezekiel Ston

Ezekiel Ston
(senior tag)

Sziasztok.
Asszonyommal együtt vettünk egy egy ilyen watchot...enyem a 46mmes assonyé a 42es rosegold...tegnap feltöltöttük mindkettőt.
Én s9 plusszal hasznalom és most járom 52.%nál. Asszonyet azonban ma délutan már feltettem töltőre mer 32%on volt. Ennyire gyenge lenne azbüzemideje? Vagy mit javasoltok mit nézzek meg az órában mert majdnem ugyanazok a beállításai mint az én oramnak de drasztikus az üzemidő különbség.
Azt még emliteném h asszony huawei p10el használja

[ Szerkesztve ]

(#307) LaptopSystem válasza Ezekiel Ston (#306) üzenetére

LaptopSystem
(PH! addikt)

A 42mm-es méret előbb lemerül kisebb az aksi benne

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#308) Ezekiel Ston válasza LaptopSystem (#307) üzenetére

Ezekiel Ston
(senior tag)

Igen azt tudtam h előbb merül de 2-3 napog igertek a cuccra, nem 13-15óra működést

(#309) LaptopSystem válasza Ezekiel Ston (#308) üzenetére

LaptopSystem
(PH! addikt)

Az én tapasztalatom az,hogy soha nem fog annyit bírni mint amit a gyártó ígér

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#310) xb12x válasza Ezekiel Ston (#306) üzenetére

xb12x
(kvázi-tag)

A két aksi mérete között azert egy 75% különbség van azonos felbontás mellett, így a tapasztalatod akár lehet teljesen reális is.
A szokásos dolgokat tudod tenni:
Aod ki
Minnél sötétebb/ fekete watchface
Location kikapcs
Wifi kikapcs, főleg ha az óra gyakran van távol a telefontól
Flipboard uninstall
Pulzus mérés max 10 percenként
Stressz mérés - 'mindig' kikapcs
Spotify mindképpen uninstall ha van rajta, az zabál akár állat

(#311) xb12x válasza SharpSA (#293) üzenetére

xb12x
(kvázi-tag)

Az órán beállítások - alkalmazások - engedélyek - daily briefing, szenzor kikapcs

(#312) Ezekiel Ston válasza xb12x (#310) üzenetére

Ezekiel Ston
(senior tag)

Ezeket a beállításokat beállítottam rajta. Az enyém szombat óta van használatban és még egy napot ír. Asszonynak ki tudtuk tolni 2.5 napra az üzemidőt.
Remélem én ki tudom hozni a 46mm-eresből az 5 nap üzemidőt.
Ez a napi tájékoztaás micsoda?

[ Szerkesztve ]

(#313) LaptopSystem válasza Ezekiel Ston (#312) üzenetére

LaptopSystem
(PH! addikt)

Erre kíváncsi leszek, majd írd meg, hogy sikerült e mert nekem maximum 3 nap volt 46mm-es órám van nekem is

[ Szerkesztve ]

(#314) Ezekiel Ston válasza LaptopSystem (#313) üzenetére

Ezekiel Ston
(senior tag)

Nekem van a 46mm és asszonyomnak vettük a 42est...szoval elmondhato h mindkettő tìlusból vettünk.
:DDD
Lassan teljesen samsungosok leszünk a családan...ezen röhögtünk a hétvégén...samsung hűtö, mosogép, tv, telefon....és most a két óra...

[ Szerkesztve ]

(#315) Jano_023

Jano_023
(őstag)

Sziasztok, most már kb 2 hete nyomozom, hogy miért nem szinkronizál az Shealth a smasung fiokommla.
Úgy néz ki a Huawei teelefon a hibás (mate 10 pro). Esetleg van aki a ezt az órát Huawei telefonnal használja? És működik a szinkronizálás?

Huawei Mate 10 Pro, ''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#316) SharpSA válasza xb12x (#311) üzenetére

SharpSA
(PH! addikt)

Köszönöm. Itt nem néztem, de így a megnevezés alapján sem gondoltam, hogy ez arra vonatkozik.

(#317) LaptopSystem válasza Jano_023 (#315) üzenetére

LaptopSystem
(PH! addikt)

Szia én Huawei p20-al használom nekem működik

(#318) NemMo

NemMo
(fanatikus tag)

Aki feltette a 46mm változatra az updatet annak hogyan alakul az üzemidő?

(#319) xb12x válasza NemMo (#318) üzenetére

xb12x
(kvázi-tag)

Nem változott nálam.

(#320) Ace882 válasza NemMo (#318) üzenetére

Ace882
(kvázi-tag)

Nekem 2 nap alatt 20%-ot merült csak. Talán egy kicsit még jobb lett.

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#321) NemMo

NemMo
(fanatikus tag)

Köszönöm a válaszokat, akkor holnap felrakom

(#322) Kront válasza NemMo (#318) üzenetére

Kront
(tag)

nem változott.

(#323) beci

beci
(őstag)

Sziasztok.
Nincs vastag csuklóm, 17,5 cm a kerülete.
42 vagy 46 mm szerintetek?
Van koztetek akinek hasonlo a csuklo merete?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#324) PeteePeti válasza Ace882 (#320) üzenetére

PeteePeti
(fanatikus tag)

Szombaton reggel vettem le töltőről! Most 66%-on állok vele! De ebben nincs sport, ez csak órafunkcióval! AOD nélkül! Fényerő állandó 5-ös, automatika szabályozza! Szal egész jó az akksi!

(#325) Ezekiel Ston

Ezekiel Ston
(senior tag)

NA jó...szerintem valami nagyon nem stimmel a 42-es óránkkal...
Tegnap este óta 50%-ot esett a töltöttsége, pedig éjszakára éjjeli mód is be volt kapcsolva. AOD ennyire sokat eszik?
A 46mm-eres teljesen rendben teszi a dolgát, bár én még többet várok tőle, pláne hogy az előttem szólók szombaton töltötték és 66%-on áll..meg hasonló...
Nekem értesítések bekapcsolva, AOD bekapcsolva (most kikapcsoltam) éjszakára töltőn volt a kicsi.
Most vettem fel reggel.
Valami általános beállítást ilyesmit a 4-5 naposok megoszthatnának hogy mit dobtak a telefonra, melyik verzió vanrajta stb.
Az azonban hogy a 3-5 napot ígérték a 42mm-eresre és alig bír nálunk ki 1 napot az elég tré...Pedig átnéztem már a beállításait...valakinek valami ötlete van?

(#326) Jano_023 válasza beci (#323) üzenetére

Jano_023
(őstag)

Nekem is kérdés volt hogy a nagyobb vagy kisebb óta legyen. Én be mentem egy Samsung üzletbe és megnéztem mind a kettőt a csuklómon. Ezt ajánlom neked is.

Más: egy kis update az üzemidővel kapcsolatban. Én szombaton reggel vettem le a töltőről, az AOD kikapcsoltam és szombaton és vasárnap nem volt össze kötve bt a telefonnal de hétfő óta igen. Így tartok most 65 százaléknál. Este nem volt repülő módban mert ebben aludtam próba képpen. Szerintem az üzemidő nagyon állat, ja és nekem a 46mm változat van.
De egyébként normál munkanap én AODvel és Bluetoothal együtt használom és akkor két napot és egy kicsit bír, de második nap este töltőre rakom.
Valakinek amúgy az új frissítés leírása change logja megvan hogy lehessen látni mit javítottak? Köszi.

Huawei Mate 10 Pro, ''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#327) beci válasza Jano_023 (#326) üzenetére

beci
(őstag)

Sajnos ez nem a legjobb opció,elég sokat kellene utaznom érte.Neked mekkora a csuklód?

(#328) Ezekiel Ston válasza beci (#327) üzenetére

Ezekiel Ston
(senior tag)

Nekem a 46mm-eres van. És átlagos vékony kezem.
[kép]

(#329) beci válasza Ezekiel Ston (#328) üzenetére

beci
(őstag)

Köszönöm.
Megmérnéd nekem a csuklód kerületét?

(#330) Ezekiel Ston válasza beci (#329) üzenetére

Ezekiel Ston
(senior tag)

Ha jol mértem akkor 20cm

(#331) beci válasza Ezekiel Ston (#330) üzenetére

beci
(őstag)

Koszi.
Hat az enyem azert joval vekonyabb.😊

(#332) Ace882 válasza beci (#329) üzenetére

Ace882
(kvázi-tag)

Nekem a csuklóm 18 cm és a 46mm-es óra van,teljesen tökéletes.

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#333) Drakk

Drakk
(fanatikus tag)

Én kipróbáltam mind a kettőt nekem a 46mm túlzottan ormótlannak tűnt a kezemen. Nagy és vastag volt, ezért a kisebbet választottam.
A véleményem szerint ha igazán fontos az óra menj el és próbáld fel. Az a legbiztosabb. 😀

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#334) PeteePeti válasza Drakk (#333) üzenetére

PeteePeti
(fanatikus tag)

Egy normális férfi csuklóra a 46-os ebből a jó méret! A 42-es női csuklóra való! Ennyi! :)

[ Szerkesztve ]

(#335) Ezekiel Ston válasza PeteePeti (#334) üzenetére

Ezekiel Ston
(senior tag)

Azért nem kell álltalánosítani a "normális férfi" jelzővel. Akinek a kissebb tetszikbazg vegye akinek a nagyobb az meg azt...én is ott nezegettem a boltban egymas utan mindkettöt a kezemen....aztán a nagyobb lett.

(#336) Drakk válasza PeteePeti (#334) üzenetére

Drakk
(fanatikus tag)

Köszönöm az építő jellegű hozzászólást! 😂

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#337) PeteePeti válasza Drakk (#336) üzenetére

PeteePeti
(fanatikus tag)

Távol álljon tőlem a sértő szándék! Én csak azt mondom, hogy egy vékonyabb férfi csuklón is jobban néz ki egy nagyobb méretű óra! 46 mm-ről beszélünk és nem Diesel féle 52-55 mm-ről! Az tényleg tud bunfordiúl kinézni még egy vaskosabb csuklón is! De a 46-os Watch nem fog!

[ Szerkesztve ]

(#338) PeteePeti válasza Ezekiel Ston (#335) üzenetére

PeteePeti
(fanatikus tag)

Normális férfi csuklóról beszéltem! Természetesen a méretet jellemeztem így, nem degradálni akartam senkit!

(#339) Kront válasza beci (#323) üzenetére

Kront
(tag)

ez tényleg ízlés kérdése, ki kell próbálni. 18.5 a csuklóm, van jó pár órám itthon, csak egy van, ami keskenyebb 45-nél. nem hiszem, hogy a 46-os kinézetre ormótlan lenne egy centivel kisebb csuklón. ellenben simán lehet, hogy zavar a viselésben. ha nincs a közelben Samsung bolt, menj be egy órás boltba és próbálj fel egy bár milyen másik 46-os órát.

(#340) doongoo válasza Jano_023 (#326) üzenetére

doongoo
(PH! addikt)

zenelejátszó stabilitásra emlékszem a changelogból

Eladó cuccok: Amazfit Pace okosóra

(#341) doongoo válasza Ezekiel Ston (#325) üzenetére

doongoo
(PH! addikt)

42-es AOD-vel sosem fog 1 napnál sokkal többet elmenni. AOD-t kikapcsolva meglehet 2-2,5 nap azért

Eladó cuccok: Amazfit Pace okosóra

(#342) Ezekiel Ston válasza doongoo (#341) üzenetére

Ezekiel Ston
(senior tag)

Rendben, tesztelem majd holnap és kiderül...annyi biztos, hogy elég érdekesen működik a 42-es a 46-oshoz mérten...a 46 hozza az elvártakat de a 2-es sehogy se akarja...

(#343) PeteePeti válasza Ezekiel Ston (#342) üzenetére

PeteePeti
(fanatikus tag)

Azért ne feledjük ám el, hogy a 46-os 472 mAh, míg a 42-es 270! Akárhogy is nézzük a nagy akksijának csak 57%-a a kicsi akkumulátor kapacitása! A kijelzőben, viszont csak 3 mm eltérés van! 46-os 33, míg a 42-es 30 mm! Szal a 46-os egy feltöltéses üzemidejét a kicsi soha nem fogja még csak megközelíteni sem! Kár is ezen agyalni! Ez csak puszta matek! :)

[ Szerkesztve ]

(#344) Ezekiel Ston válasza PeteePeti (#343) üzenetére

Ezekiel Ston
(senior tag)

Ezzel egyetértek persze, de az akkor is dúrva, hogy egy éjszaka alatt és fél délelőtt alatt lemerül nullás használat alatt 50%-ot...holott 3 napot ígértek, én meg örülnék ha az átlag 1,5 napot simán vinné a 42-es...

(#345) NemMo válasza Ezekiel Ston (#344) üzenetére

NemMo
(fanatikus tag)

Abszolút megértem a csalódottságodat nem ezt ígérték és nem ezt mondták a tesztekben a 42mm üzemidejére. Nekem jobban tetszett volna a fekete, de a nagyobb akkumulátor miatt a 46 vettem és nem bántam meg. Én a helyedben lehet eladnám.

(#346) Ezekiel Ston válasza NemMo (#345) üzenetére

Ezekiel Ston
(senior tag)

Igazából asszonynak kell eldöntenie hogy mit is akar pontosan, mert ő igaz naponta feltölti, nincs vele baja, szereti, és tetszik neki...Enyém szintén 46-os ...én elégedett vagyok vele teljesen. Majd hétvégén max elugrunk egy sestore-ba és megkérdezzük hogy ugyanmár mit tudnak erről mondani mert nem ezt mondták múlt héten mikor vettük...

(#347) LaptopSystem

LaptopSystem
(PH! addikt)

Sziasztok
Tegnap lefrissitettem az új szoftvert az órán, de azóta kB felé annyit bír az aksi ugyanazzal a beállításokkal használom

(#348) SharpSA válasza LaptopSystem (#347) üzenetére

SharpSA
(PH! addikt)

Nekem meg pont többet megy azóta.

(#349) kovacs65 válasza LaptopSystem (#347) üzenetére

kovacs65
(senior tag)

Én nem tapasztaltam jelentős változást

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, ők pedig kinyírnak a rutinjukkal! "Jobb ha csendben maradsz és hülyének tartanak, mint hogy megszólalsz és kiderül, tényleg az vagy" Mark Twain

(#350) Bodrik válasza LaptopSystem (#347) üzenetére

Bodrik
(MODERÁTOR)

Én sem tapasztaltam változást.

Vagyok aki vagyok...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.