Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#901) bandi0000 válasza konyi79 (#900) üzenetére

bandi0000
(PH! nagyúr)

nem igazáéból, csak ugye a huawei és e között vacilálok, meg hogy egyáltalán kell e nekem, de gondolom itt is van olyasmi, hogy ha emelem a kezem, akkor mutatja is az időt...

Ahogy olvasom több különböző óra stílus közül lehet választani, valahol meg tudom ezeket nézni óra nélkül, hogy milyenek vannak ?

PS4: bandimnc && Xbox One: bandymnc

(#902) tomasz79 válasza bandi0000 (#901) üzenetére

tomasz79
(kvázi-tag)

Mármint számlapokra gondolsz?

(#903) bandi0000 válasza tomasz79 (#902) üzenetére

bandi0000
(PH! nagyúr)

Igen igen :D

PS4: bandimnc && Xbox One: bandymnc

(#904) tomasz79 válasza bandi0000 (#903) üzenetére

tomasz79
(kvázi-tag)

Az van egy csomó ingyenes.
Samsung wearable app kell hozzá meg asszem samsung account

(#905) Tybike81 válasza konyi79 (#900) üzenetére

Tybike81
(senior tag)

Milyen beállításokkal lehet ilyen időket elérni?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black - https://www.instagram.com/tibor_kiss/

(#906) konyi79 válasza Tybike81 (#905) üzenetére

konyi79
(PH! addikt)

(#907) domokosn

domokosn
(fanatikus tag)

Jóreggelt! Nektek működik a napi tájékoztató(daily briefing)? Lassan egy hónapja megvan de egyszersem kaptam... se reggel se este.. Próbáltam resetelni is. S9plus 9.0 val használom.

[ Szerkesztve ]

(#908) kisdobos0111 válasza domokosn (#907) üzenetére

kisdobos0111
(tag)

Nekem jön mindig

(#909) domokosn válasza kisdobos0111 (#908) üzenetére

domokosn
(fanatikus tag)

Hard resetet is próbáltam. Galaxy s9plus 9.0 használom, órán a leírtak szerint nem kapcsoltam be sem a mozi sem az ejszakai modot. Samsung accountba bevagyok jelentkezve. Testreszabászi szolgáltatásban bevan pipápva a napi tájékoztató. Engedelyékben érzékelő bevan kapcsolva. Nincs több ötletem......

(#910) tomasz79 válasza domokosn (#909) üzenetére

tomasz79
(kvázi-tag)

Az nem lehet hogy a samsung health-be kell bekapcsolni az értesítéseket?

(#911) Tybike81 válasza konyi79 (#906) üzenetére

Tybike81
(senior tag)

Köszi, na majd átnézem az én beállításaim...

(#912) domokosn válasza tomasz79 (#910) üzenetére

domokosn
(fanatikus tag)

Bevan

(#913) Zsoó válasza Tybike81 (#884) üzenetére

Zsoó
(tag)

Nálam detto ugyanez, és már rohadtul idegesít. :W ilyen szarságokkal cseszik el az órát.

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#914) sid87

sid87
(senior tag)

Arra nincs ötletek, hogy miért nem szuperál nálam az óránkénti jelzés? Brutál halk, és egyáltalán nem rezeg. :( Pedig szeretném, ha rezegne óránként, akár egyedi mintával.

Samsung Galaxy S9+ (Telenor) | Samsung Galaxy Watch | Samsung Galaxy Tab S2 8.0 | DELL Latitude E7250 | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#915) tomasz79 válasza sid87 (#914) üzenetére

tomasz79
(kvázi-tag)

Énnekem is bevan állitva és szerintem jelez, csak halkan.
...de az is lehet hogy néha nem.

(#916) kisdobos0111

kisdobos0111
(tag)

Próbálta már valaki hogy tud e magyarul az óra edzés közben?

(#917) tomasz79 válasza kisdobos0111 (#916) üzenetére

tomasz79
(kvázi-tag)

Én csak beállítottam de még nem próbáltam ki.

(#918) tomasz79

tomasz79
(kvázi-tag)

Esetleg tudna ajánlani valaki linket bt füleshez. Olyan ami nem esik ki a fülből futás közben.

(#919) kovacs65 válasza tomasz79 (#918) üzenetére

kovacs65
(senior tag)

https://edigital.hu/fulhallgato/jbl-sprint-bluetooth-sport-vizallo-fulhallgato-fekete-p568794

Nekem ez van. Teljesen jó.

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, ők pedig kinyírnak a rutinjukkal! "Jobb ha csendben maradsz és hülyének tartanak, mint hogy megszólalsz és kiderül, tényleg az vagy" Mark Twain

(#920) Hauptmann

Hauptmann
(PH! addikt)

4.4.2-es Androiddal esélytelen párosítani:

(#921) Hauptmann válasza Hauptmann (#920) üzenetére

Hauptmann
(PH! addikt)

Kérdés lett volna, csak rossz az írásjel. :D Tehát mindenképp minimum 5.0 kell neki?

(#922) keccsa válasza Peti N95 (#867) üzenetére

keccsa
(fanatikus tag)

Szia!
Megkaptad már? Én utánad rendeltem egy kicsivel, de még se híre sa hamva...

Mindenki magának hülye!

(#923) Peti N95 válasza keccsa (#922) üzenetére

Peti N95
(senior tag)

Szia. Nem, és azóta le is mondtam a rendelést, mert találtam egy 3 napos bontatlan LTE változatot 80-ért, és azonnal megvettem.

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#924) tomasz79 válasza kovacs65 (#919) üzenetére

tomasz79
(kvázi-tag)

Köszi.
Bár drágálom, de biztos megéri.

(#925) tomasz79

tomasz79
(kvázi-tag)

Tudja valaki mit kell csinálni hogy az óra szinkronizáljon a reminder appal

(#926) keccsa válasza Peti N95 (#923) üzenetére

keccsa
(fanatikus tag)

Én meg éppen most kaptam meg emailen a számlát meg a garijegyet. Furcsa ez a "garijegy", mert ugyan két évet tartalmaz és nincs benne a szokásos 1+1 éves trükközés (1 év gari a vasra és plusz 1 év a szoftverre), de semmi nem utal a gyártói garanciára! Nincs rajta Samsung logo, csak a forgalmazóké (Bestmarkt és Hardverker), meg azok telefonszámai.
Aki tőlük vett órát, szintén ilyet kaptak? :F

Mindenki magának hülye!

(#927) Tybike81 válasza keccsa (#926) üzenetére

Tybike81
(senior tag)

Emailen igen, meg egy nyomtatott Samsung garancia jegyet majd a csomaggal. Kérdeztem több SES-t elvileg így is jó a garancia 2 évig csak a magyar számla legyen meg. Samsung szerint nem. Ami érdekes bontatlan doboz volt és nem volt benne Samsung papír. Így jártunk párom Gear Fit2 Pro-jával, pedig az MM-ből van ott se volt garipapír csak blokk.

[ Szerkesztve ]

(#928) Krisztina1

Krisztina1
(újonc)

Sziasztok. Tegnap vásároltam egy 42mm esimes verziót még nagyon ismerkedem vele. Nem találom az email beállítási lehetőséget pedig ez lenne a fő használati cél.

(#929) keccsa válasza Tybike81 (#927) üzenetére

keccsa
(fanatikus tag)

Köszönöm a választ! Meglátjuk, hátha nem lesz szükség a garanciaparírra... :)

Mindenki magának hülye!

(#930) niklebi válasza Krisztina1 (#928) üzenetére

niklebi
(fanatikus tag)

Szia.
A telefonodra telepíteni kell a Galaxy Wearable alkalmazást, ami telepítéskor + telepít még 3 másikat. Ezek kellenek, hogy működjön az óra megfelelően. Utána ebben a progiban tudod beállítani mit szeretnél. Ha Samsung telefonod van akkor tökéletesen működni fog, ha nem akkor lehet azon is kell egy-két dolgot beállítani. Az órát bluetooth-on kell párosítani a beállításokhoz és ott be kell állítani az "Óra kapcsolata" részben a Távoli kapcsolódást. Gondolom az esim már aktiválva van? Ha igen akkor az órán telefon nélkül is megkapod azokat az értesítéseket amit a telefonon kijelöltél.
Nekem nem Samsung a telefonom, így nem mindig működik a távoli elérés, de ha működik akkor minden értesítést megkapok.
Bocs ha kicsit hosszú lett.

(#931) tomasz79 válasza niklebi (#930) üzenetére

tomasz79
(kvázi-tag)

Nekem samsung a telefonom és azon rajta van a wearable alkalmazás alapból. Nem emlékszem hogy még 3 alkalmazás kellett volna hozzá.

(#932) Krisztina1 válasza niklebi (#930) üzenetére

Krisztina1
(újonc)

Köszönöm a választ,Iphone8-al szeretném használni. A samsung galaxy watch programot tudtam letölteni, minden beállítási lehetőséget átnéztem, de nekem alapból nem jelenik meg az email app az alkalmazások között. Viszont délután jött gmailra üzenet, ez megjelent a telefonon és az órán is. Próbaként küldtem saját magamnak pár üzenetet, azok már nem jöttek át az órára, használja valaki almás telefonnal?

(#933) tomasz79 válasza Krisztina1 (#932) üzenetére

tomasz79
(kvázi-tag)

Úgy tudom, pont almás telefonnal elég sok dolog nehezen müxik rajta.

(#934) sid87 válasza Krisztina1 (#932) üzenetére

sid87
(senior tag)

iPhone-hoz én biztos Apple Watchot vettem volna :Y

Samsung Galaxy S9+ (Telenor) | Samsung Galaxy Watch | Samsung Galaxy Tab S2 8.0 | DELL Latitude E7250 | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#935) domokosn válasza Krisztina1 (#932) üzenetére

domokosn
(fanatikus tag)

Iphonehoz apple watch samsung hoz samsung galaxy wear....

(#936) niklebi válasza tomasz79 (#931) üzenetére

niklebi
(fanatikus tag)

Ez a tesztből idézet:"Én egy OnePlus 5T-vel üzemeltem be, az óra instrukcióival pofonegyszerűen, igaz, kapásból felment a telóra négy alkalmazás (Galaxy Wearable, Galaxy Watch Plugin, Samsung Accessory Service, Samsung Health)." Nálam ugyan így volt. Telepítettem a Galaxy Wearable alkalmazást és vele együtt települtek a fenti programok is.
Nálam a legnagyobb probléma, hogy Xiaomi telefonom van, és a távoli elérés csak akkor tökéletes ha töltőn van a telefon. Mindegy, hogy 100%-on vagy 20%-on van rövid időn belül megszakad a kapcsolat és nem is áll helyre. Nem jövök rá mit kellene engedélyezni, vagy letiltani, hogy működjön. Ez szerintem a Miui hibája az agresszív memória kezelése miatt. Töltés közben szerintem kikapcsol valami.

[ Szerkesztve ]

(#937) tomasz79 válasza niklebi (#936) üzenetére

tomasz79
(kvázi-tag)

Nekem ugye s9em van. A health alapból benn volt meg a wearable is mert azt sem szedtem le.
Sajna a problémádra nem tudom a megoldást.☹

(#938) NemMo válasza niklebi (#936) üzenetére

NemMo
(fanatikus tag)

Esetleg, ha az energiagazdálkodásnál a samsung appokat akku kímélőről nincs korlátozásra állítod és az app váltóban lelakatolod őket?

(#939) niklebi válasza NemMo (#938) üzenetére

niklebi
(fanatikus tag)

Nincs korlátozásra van állítva. Az app váltó az hol található?

(#940) NemMo válasza niklebi (#939) üzenetére

NemMo
(fanatikus tag)

A három virtuális gomb közül a baloldali vagy ha gesztusokat használsz, akkor lentről felhúzod az ujjad és tartod középen

(#941) niklebi válasza NemMo (#940) üzenetére

niklebi
(fanatikus tag)

Köszönöm :R Mindig tanulok valami újat, vagy inkább eszembe jut, hogy tudtam csak még soha nem használtam. A Galaxy Watch Plugin és a Samsung Accessory Service nem nyitható így azokat nem tudom zárolni pedig ezek lennének a fontosabbak. Szerintem :F

(#942) NemMo válasza niklebi (#941) üzenetére

NemMo
(fanatikus tag)

Van olyan beállítás is, csak pontosan nem tudom, hogy merre van, de ott be lehet állítani, hogy a telefon lezárása után mennyi idő múlva ürítse a memóriát és lehet sohára állítani.

(#943) Tomka1118

Tomka1118
(újonc)

Sziasztok,

elakadtunk. Galaxy Watch 46-os, LTE-s.

1. Működik a MultiSim kártya, tudok hívást indítani, elküldi a telefonszámot is a hívott részére.
2. Az óra távoli kapcsolatban is jól működik a telefonnal, átjönnek az értesítések.

3. Viszont nem tudok hívást fogadni. Pontosabban nem csöng ki az órán a hívás, csak a telefonon.

BT-s kapcsolattal természetesen minden rendben működik.

Voltam benn az egyik Telekom-os üzletben, de nem tudtak segíteni. Feladtak egy hibajegyet.

Én meg gondoltam megkérdezem itt azokat, akiknek van ilyen Galaxy LTE-s órájuk és működésre bírták már.

Előre is köszönöm.

(#944) doongoo válasza Tomka1118 (#943) üzenetére

doongoo
(PH! addikt)

A nem cseng ki szó szerint értendő vagy nem is jelzi a kijelzőn sem a bejövő hívást?
Nem csak le van némítva?

Tippelek...

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Pebble Time Steel - https://tinyurl.hu/YeCK/; Pebble Tiime Round - https://tinyurl.hu/EAME/

(#945) hhenry

hhenry
(senior tag)

Galaxy watch és gear s3 közt mi a különbség?

Üdv:Henrik

(#946) Tomka1118

Tomka1118
(újonc)

Nem jelzi semmilyen módon. Most újraindítom, illetve lehet, hogy letörlöm az esim et és újra megtanultatom vele.

(#947) niklebi válasza Tomka1118 (#946) üzenetére

niklebi
(fanatikus tag)

Az órán a beállításokban a hang és rezgésnél be van kapcsolva minden? Ott van olyan, hogy hang és rezgés hívásokhoz és értesítésekhez.

(#948) Tomka1118

Tomka1118
(újonc)

De akkor BT-vel nem működne kiválóan... Zizeg is és csengőhangot is ad ki magából. Sőt látom a hívó szám telefonszámát.

(#949) Tomka1118

Tomka1118
(újonc)

Csodálatos módon, a délelőtti Telekom beavatkozástól megjavult a dolog.

Utána leválasztottam a GSM hálózatról majd vissza, az nem segített.

Estefelé ismét megcsináltam ugyanezt, ismét nem változott semmi.

Majd újraindítottam az egész telefont és most tudtam kipróbálni és működik.

:))

(#950) glspeter1

glspeter1
(őstag)

Sziasztok.

Az miért van, hogy bekapcsolom a "mindig van óra" funkciót és ennek ellenére is elalszik a kijelző ?

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.