Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz x1port #85812 üzenetére

    Én azt figyeltem meg a samunál,hogy 80%-ig elég hamar leesik...utána beáll egy jobb szintre,nem merül úgy...ezután 30% alatt lesz megint erősebb a fogyás.
    Nem mér lineárisan,talán maga az akksi sem az,közepes töltöttségeken rendben van.
    Jó,hát ez annak rossz,aki szereti,ha töltés után még 20percig 100%-ot jelez.
    De ha az ember megnézi,mégiscsak megvan 4+ óra kijelzőidő,wifivel,használattal.
    Csak a százalékos töltés becsap.Végülis ha nem lenne ilyen,1óráig fullt mutatna,ha csak három vonás lenne,mint a klasszikus telefonokon... :DDD
    Paranoia,ha valaki megijed,amikor 15 perc aktív használattól merül 15%-ot...100ról persze,de még visszaszorozva is kijönne a 4 óra aztán,addig nincs baj.
    A gond ott kezdődik,ha az akksi már nem 1% alatt kapcsol ki.Én nyugodt vagyok,még 1%-on is belefér egy rövid hívás.Addig minden rendben,míg a mutatott %-ot végig ki lehet használni.Az akksi onnan rossz,ha tizen %-okon kikapcsol a teló...aztán restartra mutat pl.30-at,de onnan is lemerül pár perc alatt.Akkor tönkrement,nagy a belső ellenállás,lehet is újat rendelni,mert mire a lítium cella vergődni kezd,anomáliák jönnek,pár héten belül teljes összeomlás,PÚPOSODÁS,amire figyelni is kell,stb...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák