Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01696768

    törölt tag

    válasz lcee79 #684 üzenetére

    Szóval már párszor régebben vettem gyenge hardveres gépet, hogy majd az is megfelel nekem...

    :N és föleg nem ùj rendszernél. Több nokiròl vàltò ismerösöm is mondta (akàrcsak annakidején én is :B ) h a legbutàbb okostelefon is okosabb, mint egy feature phone, szòval minek a csùcshardware. Hàt mert ha eccer belejön az ember -- és ezekbe a droidféle agyon customize-olhatò, nyìlt rszr-ekbe nagyon bele lehet jönni! -- akkor nagyon hamar kevés lesz a belépö szintü készülék. A WS-t fél év alatt kiaknàztam, és mivel a miniatür belsö tàrhely miatt màr a madarakat sem lehet frissìteni, ez nem maradhatigy sokàig. :( Mondom is mindig az embereknek, vegyenek jò telefont, azt ha nem jön be a droid, el lehet adni normàlis àron. De ilyen zsebibabàkat :) nem éri meg, mert 1 idö utàn vagy Utàlni fogja, vagy vehet màris màsikat.

    (#698) floatr:

    Ez nem ùgy van mindig, h a samus topicokban òhatatlanul elöjön a szifon téma, az iFònos topicocban meg az aktuàlis samu csùcsgép? Ez vhol természetes, mert a legtöbb érdeklödöt a fejlödés jelenlegi csùcspéldànyai érdeklik, azt hasonlìtjàk össze. Es valljuk be, a samu maga kezdte az egészet, a buta provokatìv reklàmfilmjeivel. En mindig kicsit ùgy érzem, h azért is vennék samut, csak dacbòl, mert nem tetszik az alma hozzààllàsa. ;] De persze egyik kutya, màsik eb. Persze az, h a 1X-S3 hasonlìtgatàs is megy mindenütt, az nem gàz. :P Megmondom, miért: ott nincsenek akkora érzelmek. ;) Mindig vicces, amikor emberek ùgy védik egyik-màsik telefont, mint a sajàt gyereküket. HTC-m van, de nem ugranék senki torkànak, aki szidja öket. Ezek csak telefonok. Nem?... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák