Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskeni

    aktív tag

    válasz Kékes525 #31703 üzenetére

    Saját fejlesztésről más cégeknél én nem igazán hallottam, csak a Samsung próbálkozott eddig mobilgyártó cégek közül. Lehet rosszul tudom így hirtelen. Így viszont ezt a versengést én inkább úgy tudnám elképzelni, hogy a Huawei meg mindenki más szépen sorban állna az akksiért és a Samsung gyártaná nekik csakúgy, mint egy időben az AMOLED panelt is (az Apple-nek még manapság is). Így viszont már nem is lenne annyira versengés a versengés szerintem mindaddig, míg tényleg egy "saját" technológiával nem állna elő az adott cég, az viszont bele fog telni kis időbe.

    Igazából az akksi terén a fejlesztés a Samsung-ra nagyon is ráférne, egy ilyen újítással pedig igencsak oda tudnának pirítani a konkurenciának. Bár ne járna ez kötelező áremelkedéssel (így is 300k fölött indulnak a Samu csúcsmodellek)... Ráadásul most már Jack nélkül + a kijelző felbontásokkal, kiszerelésekkel is variálnak, átalakítót sem adnak hozzá gyárilag, a telefon max képességeit sem tudod kihasználni a dobozban kapott kiegészítőkkel (25W gyorstöltés a lehetséges 45W helyett)... Vedd meg külön a 45W töltőfejet. Apple-szagú. Remélem a Note 10/10+ csak egy ilyen kivételesen elcseszett széria volt és többet ilyesmit nem csinál a Samu, mert különben kezdhetünk inkább félni a grafén-alapú akksi fejlesztéstől :D

    [ Szerkesztve ]

    Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

Új hozzászólás Aktív témák