Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petesejt

    aktív tag

    válasz gordonfreemN #3100 üzenetére

    Én ezt elfogadom, de a kérdés az, hogy eredetileg miért is nem fogadja el valaki, ha valakinek belsős infója van? Az igaz, hogy régóta nem beszéltem a sráccal, de hát nem is a sógorom, hanem "csak" a Vodafone képviselőm, meg kb. együtt csépeltük a Commodore-t is 30 éve, de ez itt senkit sem érdekel, verik az asztalt a hivatalos állásfoglalásért. Mire fel? :F :F Ha nem tetszik amit olvasnak, menjenek és keressenek maguk belsős hírforrást. Ja, az már nem, de kötekedni azt igen.

    És még azt sem tudom nagyon leírni, hogy baromira nem sarki kis GSM bolt, ahogy egyesek feltételezik, mert nem olyan sok Vodafone képviselő van Pécsett, akik nagy cégekkel állnak kapcsolatban, és pont ezért nem szeretnék neki kellemetlenséget. És ez a hála. Ha nem lett volna S@c@ válasza, ami gyakorlatilag kincset ér számomra, már ezerszer megbántam volna, hogy megosztok bármit is. És a szomorú, hogy a többség hasznára vált, ha másért nem, S@c@ 200 telefonos megbízhatósági statisztikája miatt, mégis pár kötekedő miatt legközelebb százszor meg fogom gondolni, ideírok-e valamit.

    "Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Új hozzászólás Aktív témák